Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Olgun Komşu Kadının Bu Kadar Zevkli Olacağını Düşünmemiştim

| Sex Hikayeleri | Şubat 3, 2021

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Selamlar herkese benim ismim Mert. Yalnız yaşayan bir gencim 25 yaşındayım arkadaşlar bir rezidans dairesinde oturuyorum güzel de bir işte çalışıyorum. Benim yan komşum olan 45 yaşındaki Ayfer abla ile başımdan geçen olayı sizlerle paylaşmak istedim abla diyorum çünkü o ana kadar ona hep abla diye hitap ediyordum o günden sonra da ikimizin hayatında çok şey değişti. Her neyse benim yan komşum olan Ayfer abla zaman zaman yemek yaptığında falan bana getirdi.

Ama öyle 45 yaşında falan demem aldanmayın gerçekten kadın hala taş gibi güzel eskiden de mankenlik yapıyormuş zaten eski formundan hiçbir şey kaybetmemiş desem yalan olmaz. Onun sohbeti ve hayat tecrübesine benim çok hoşuma gidiyordu birçok defa birlikte oturup kahve içtik alkol aldık. O gün de sabah evden çıkarken Ayfer abla ile denk geldik asansörde. Ayaküstü öyle bir sohbet ederken bugün canından çok sıkkın olduğunu bir şeyler yapıp yapamayacağımızı sordu. Ben de akşam işten geç geleceğimi dışarıda bir şey yapmanın kolay olmayacağını ancak evde takılabiceğimizi söyledim. Ben böyle söyleyince kadınınıza adeta gözlerinin içi parladı gerçekten canı bayağı sıkkın da demek ki benim gibi bir arkadaş arıyordu kendine.

Neyse o gün gerçekten çok yoğun ve stresli geçti benim için bir hayli de yorulmuştum akşam eve döndüğümde. Bu arada Ayfer abla ile akşam plan yaptığımızda tamamen kafandan çıkmıştı asansöre binince ben de oradan kendi evime gitmeyi düşünüyordum hala. Ama tam bizim kata gelince aklıma geldi birden açıkçası biraz da moralim bozuldu çünkü gerçekten hiç kimseyi çekecek durumda değildim. Yine de dediğim gibi Ayfer ablayı çok seviyordum kalbini kırmayı hiç istemiyordum o yüzden ona bir mesaj atıp önce evde duş alacağımı ondan sonra geleceğini söyledim. Ayfer abla da tamam canım bekliyorum diye mesaj attı. Her şey gerçekten normal ve sıradandı çünkü daha önce de dediğim gibi birçok defa beraber oturduk konuştuk sohbet ettik alkol aldık kahve içtik yani iki arkadaş gibi uzun zamandan beri takılıyoruz.

Hatta zaten çok uzun zamandan beri komşuyuz ikimiz de dört beş yıldan beri bu evlerde oturuyoruz birbirimizde iyi tanıyoruz. Eve gidip duş aldım üstümü değiştirdim çok da oyalanmadan kadını çok bekletmek istemediğim için hemen Ayfer ablanın evine geçtim.Ayfer abla beni kapıda çok çok karşıladı böyle bir karşılama açıkçası beklemiyordum yani onu pijama ile eşofman takımı ile falan görmeyi düşünüyordum ama güzel bir elbise vardı üzerinde. Ben de kapıdan girerken “oooo ayfer abla çok şıksın hayırdır bir şey mi kutluyoruz” falan dedim. Ayfer abla bana dönüp “yok diyorum senin için hazırlandım” deyince biraz şaşırmadım desem yalan olur. Neyse çok üstüme durmadan içeriye girdim baktım

Ayfer abla gerçekten güzel bir masa hazırlamıştım meyve tabağı peynir tabağı şarap masada ne ararsan vardı. “Ayfer abla çok zahmet etmişsin bu kadarına gerek var mıydı” dedim. Ama o her zamanki kibarlığı ve zarafeti ile “tabii ki senin için hazırlamaya ocağında kimin için hazırlayacağım” dedi. Neyse girdik eve oturduk birkaç şişe şarap vardı zaten ikimiz de iyi alkol kullanıyorduk yani öyle tek şişe bize yetecek gibi değildi. Açıkçası ertesi günü de tatil olmasından cesaret alarak o akşam Ayfer abla ile gece yarısına kadar takıldım. Ama işte asıl gece ondan sonra başlıyormuş ben bunun farkında bile değildim. Neyse Ayfer abla ile artık ikinci şişeyi bitirmiştik biraz da kafamız güzel olmaya başlamıştı.

Öyle havadan sudan sohbet ederken konu cinselliği nasıl geldi bilmiyorum ama geldi bir şekilde. Ayfer abla biraz çakırkeyif olduğu için uzun zamandan beri yalnız olduğunu eline erkek elinin değmediği ne anlatmaya başladı. Daha önce onu hiç o gözle bakmamıştım ama gerçekten yatakta da mükemmel olacak bir kadındı o anda beynimde şimşekler çaktı.Daha önce hiç onun yaşında bir kadınla beraber almamıştım yani hep kendi yaşıtlarımla ya da benden birkaç yaş büyük kadınlarla takılmıştım. Gerçekten bu kadar olgun bir kadınla beraber olmak heyecan verici olabilir diye hatta şöyle ona alıcı gözle bakınca yatakta mükemmel olacağını düşündüm. Artık kafama koymuştum bu gece bu kadını becerecektim zaten onun da niyeti oldu anlamıştım az çok. Ayfer ablaya son kadehi koltukta içmeyi teklif ettim ve birlikte koltuğa geçtik.

Artık son şişenin de dibini görmeye yaklaşmıştık ve tabii ki ikinizin de kafalar güzel olmuştu. Hiç Ayfer abladan bekleyecek durumda değildim baya bir azmıştım o yüzden ilk hamleyi ben yaptım ve iyice Ayfer ablaya yaklaştıktan sonra elimi görüşlerine atıp okşamaya başladım. Biraz şaşırmış gibi yaptı ama numara yapıyordu çok farkındaydım yani öyle şaşırdı falan yoktu benden tam da bunu bekliyor hatta bunu istiyordu. Ama yine de onun oyununa ayak uydurdum bir şey söylemesine fırsat vermeden onu belinden kavradığım gibi kucağıma çektim ve dudaklarına yapışıp okşamaya başladım. Kadının uzun zamandan beri kimseyle olmadığı her halinden belli oluyordu aşırı derece istekli durumdaydı.

Koltukta son derece rahattı yani yatak odasına gitmeye gerek bile yoktu burada yapacaktım bu işi. Bir sürü Ayfer abla ile öpüştükten sonra elbisesinin altına elimi attım zaten mini kısa bir elbisesi vardı üzerinde. Vajinasını iç çamaşırının üstünden okşamaya başladığımda bile ne kadar ıslak olduğunun farkındaydım kadın iyice almıştı ve aşırı derece ıslanmıştı. Artık vakti geldi diye düşündüm kafamda ama onun da hazır olup olmadığını sormam gerekiyordu sonuç itibariyle. Fakat Ayfer ablaya sorsam bile cevap verecek durumda değildi kadın gerçekten kendinden geçmiş durumdaydı. Hemen onu koltuğa yatırdım ben de üzerimi hızlı bir şekilde çıkararak soyundum. Sonra tabii ki onun da kıyafetlerini tamamen çıkardım ikimizde çıplak kalmıştık artık.

O anda Ayfer ablanın tüysüz vajinası o kadar çok hoşuma gitti ki biraz onlar güzel bir muamele yapsam zararı olmaz diye düşündüm.Hemen ağzımı vajinasına dayadım zayıf sularını yalayarak öperek bir süre bu şekilde muamele yaptım. Kadın gerçekten zevkten uçuyordu önümde kendini kaybetmiş gibiydi. E ben de artık dayanacak durumda değildim sonuçta ben de bir insanım. Nasıl olsa bundan sonrası da var diyerek Ayfer ablanın içine olduğu gibi kökleyiverdim sikimi. Ama daha birkaç git gel yapmışsın ki bizim olgun hatun dayanamadı titreyerek çığlık atarak hatta ağlayarak boşalmaya başladı.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

23396 total views, 9 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.