Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

SINIFTA 3 KİŞİ SİKMİŞTİ

| Sex Hikayeleri | Mart 8, 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

b
Okuduğum sex hikayeleri arasında birçok bayanın anal sex yapmayı sevmediğini ya da zorla yaptıklarını öğrenmiştim. Bense çok merak ediyor ve kocama beni götten sikmesi için yalvarıyordum. Ama o bunu kabul etmediği için başka bir çözüm yolu bulmam gerekiyordu.

Durum böyle olunca aldatma hikayeleri arasına benim de ekleme yapabileceğimi düşünmeye başlamıştım. Ama bu düşünceyi eyleme geçirmeye cesaret edemiyordum. Fırsat ayağıma geldiğinde ise tabi ki reddetmedim.

Okul yıllarında bakireydim ama bazı erkek arkadaşlarım olmuştu. Bunlardan birisi olan Güven o yıllarda beni sikmek için çok uğraşmıştı ama beni ikna edememişti. Bir gün arkadaşlarımın birisinin evinden çıktım ve taksi çevirdim. Taksiye girdiğimde ise çok şaşırmıştım. Çünkü oldukça kaba bıyıklı, saçları kırlaşmaya başlamış olan taksi şoförü eski erkek arkadaşım Güven’den başkası değildi. Bizim eve doğru giderken eski günlerden konuştuk. Eve geldiğimizde ise onu bir bardak çay içmek üzere içeriye davet ettim.

O salonda otururken ben suyu koymak üzere mutfağa gittim. Ben çaydanlığa su koyup ocağın başına geçene kadar arkamdan gelmiş. Çaydanlığı ocağın üzerine koyup altını yakmak üzereyken arkamdan sarıldı ve kulağıma ‘hala eskisi kadar güzelsin’ diye fısıldadı. Aradığım şansı bulmuştum. Ben de ona ‘ön kapı hala kapalı ama arka kapıyı kullanabilirsin’ dedim.

Lafımı ikiletmedi. Eteğimi ve külotumu sıyırdıktan sonra ocağın başında göt deliğimin etrafını öpmeye ve sonrasında da parmaklamaya başladı. İyice azmıştım, ‘yeter, sok artık’ dedim. Bunun üzerine beni mutfak masasının üzerine yüz üstü yatırdı ve aldığı yağ şişesinden döktüğü yağla yağladığı sikini göt deliğime bastırdı. İçime girerken hafif bir acı duydum ama yağla kayganlaşan alet oldukça kolay bir şekilde götümde gidip gelmeye başlayınca bu işin çok zevkli olduğuna karar verdim. Darbeler hızlandığında ve içime boşaldığında ise hissettiğim sıcacık duygular ise inanılmaz bir şeydi. Kocam götümden sikmese de önemi yok. Güven haftada en az iki kere uğrayıp beni götümden becermeye ve yeni gerçek seks hikayeleri edinmeme yardımcı oluyor. S

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.