Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Sınıf Arkadaşımı Siktim

| Sex Hikayeleri | Ocak 5, 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

b
Merhaba seks okurları benim adım çağdaş. Bugün size 4-5 ay önce ki anımı anlatacağım.Ben 1. sınıftayken bizim sınıfta bir kız vardı adıda Büşra. Tabi o zamanlar bilmiyoruz böyle şeyleri her sene aynı sınıftaydık lisede bile aynı sınıfa denk gelmiştik .
Her neyse Büşra 8. sınıftan sonra bi değişti 7 sene erkeklerle sadece konuşan kız benim yanımdan ayrılmıyordu.Ben ilk baş bir şey demedik ama lisede dikkatimi daha çok çekti bende sesimi çıkarmadım dışarıdan görseniz sevgili dersiniz.Neyse lise 3’teydik bir gün benimle çıktı ve bize gelsene hem ödevi yaparız dedi.Tabi benim aklımda kötü bir şey yok neyse gittim onlara .Büşra odasına gitti geliyorum şimdi dedi.Geldiğinde göğüs dekoltesi cok fazla olan bir gecelik vardı.
Sütyen giymemişti belli oluyordu.Bir bardak portakal suyu getirdi ve bana uzatırken eğildi işte o zaman ne yapmak istediğini anladım.Sesimi çıkarmamaya devam ettim.En sonunda ben otururken ayaklarımı uzatmıştım oda yanımda dizilerinin üstünde oturuyordu bir anda benim kucağıma atladı ve öpmeye çalıştı. İlk başta onu kaldırıp oturduğu yere koydum sonra tekrar çıktı ve “Sende beni istiyorsun.” dedi.Bende o zaman karşılık vermeyi bıraktım zaten vermekte istemiyordum.
Sonra açtı benimkini bir yalamaya başladı anlatama daha once 1-2 kere seks yapmıştım. Hadi kalkta sokıyım artık bütün gün böyle bekleyemen dedim.Sonra dahada iyi yapmaya başladı beni ağzıyla boşalttı .Sonra soyundu ve arkasını döndü ve artık seninim dedi.Ben önce doggy style 5-10 dk siktim sonra kucağıma aldım falan 40 dakika sonra falan yine boşaldım ama bırakmadım son seferde de en sevdiğim pozisyonlarda verdikten sonra yüzüne boşaldım.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.