Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

SINIF ARKADAŞIM SAYESINDE LEZBIYENLIĞI TATTIM

| Sex Hikayeleri | Kasım 4, 2015

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

_selin

Selam millet ben Cansu. 21 yaşında üniversitede okuyan bir genç kızım. Aynı sınıfta okuduğum ve çok samimi olduğum Büşra adındaki kızla aramda yaşanan seks hikayemi sizlere anlatmak istiyorum. Daha önce bu kadar seksi bir kızla hiç karşılaşmamıştım. Kızın öyle bir cazibesi vardı ki etrafındaki herkes ona hayran hayran bakıyordu. Erkekler hadi neyse de ben bile bir bayan olarak bu kıza hayranlık duymadan edemiyordum. Bir de siz bu kızın karşısında erkeklerin halini düşünün işte. Neyse bu kızla aramda çok garip bir hikaye yaşandı ve bunu sizinle de paylaşmak istedim. Yaklaşık 2 hafta kadar oluyor bu olay başıma geleli. O gün hava çok güzeldi ben de okulun bahçesinde bir banka oturdum ve güneşin tadını çıkarmaya başladım. Bacaklarımı uzatmış hem sıcak havanın tadını çıkartıyor hem de gelene geçene bakıyordum. İşte o sırada yanıma Büşra geldi ve bana bir yer sordu. Nasıl gideceğini öğrenmek istiyordu. Hemen ona yolu tarif ettim.

Neyse ders saati gelmişti bu güzel havayı bırakmak istemesem de sınıfa çıktım. Büşra yine kapıdaydı ve bu defa bana daha sıcak daha samimi bir selam verdi. Birlikte sınıfa geçtik ve yan yana sıraya oturduk. O an gerçekten gözümü ondan alamıyordum o kadar tatlı bir yüz ifadesi vardı ki gherçekten karşı koymak mümkün değildi bu tatlılığa. daha önce bana bir bayandan bu kadar etkileneceksin deseler bırakın onlara gülmeyi oradan kaçar giderdim. Ama bana bir gariplikler olmuş ben kızdan çok aşırı bir şekilde etkilenmiştim. Artık kıza nasıl baktıysam birden bana döndü ve çok mu beğendin beni dedi. Gerçekten çok utanmıştım hemen başımı öne eğdim hiç böyle bir tepki beklemiyordum. Kendime gelmeye ve yüzümün kızarıklığını geçirmeye çalışırken o arada benim elimi tutmuş ama ben senden çok hoşlandım diyordu.

Ben de kıza karşı koyamadım ve sırada otururken iyice ona yaklaştım. Ders biter bitmez hemen sınıftan birlikte çıktık. Sonra da beni evine davet etti. İkimiz birlikte bu kızın evine doğru yola çıktık. Beni evin salonuna aldı ve bir şeyler içip içmeyeceğimi sordu. Alkollü bir şeyler içmek istediğimi söyledim çünkü biraz sonra neler olacağını gerçekten bilmiyordum. İçkileri alıp geldi ve sohbete başladık. Kız bana açık açık lezbiyen olduğunu ve erkeklere karşı herhangi bir ilgi duymadığını anlattı. Sonra da hemen gelerek benim dudaklarıma yapıştı. Kızla deli gibi öpüşmeye başlamıştık. Daha sonra kız benim kıyafetlerimi çıkartıyor bende kıza yardım ediyordum. Çıplak kaldığımda ise ellerini göğüslerime attı ve okşamaya başladı. Onun bu davranışı gerçekten beni çok tahrik etmişti.

O göğüslerimi okşarken çıldırmış gibi dudaklarını yalamaya ve ısırmaya başlamıştım. Daha sonra pozisyon değiştirdik ve yere yatarak 69 olduk. Şimdi ben onu yalıyordum o da beni. Biz iki kadın terden sırılsıklam olmuş bir halde öyle yerde kıvranıp duruyor birbirimize dokunuyorduk. İkimizn de amından şarıl şarıl sular birbirimizin ağzına akıyordu. Dillerimiz birbirimizin amının içinde dolaşıyor ve çok zevk alıyorduk. Biraz sonra Büşra çığlıklar atmaya başladı. Baktı olacak gibi değil hemen takma yarak alıp geldi odadan ve bana verdi. Ben de onun amına takma yarağı sokarak inlete inlete siktim. Onu uzun uzun sikmenin keyfini çıkarttım. Daha sonra sıra ona geldi ve o da takma yarakla boşaltana kadar beni sikmeye devam etti.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.