Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Servise gittigim evdeki kadını siktim

| Sex Hikayeleri | Ekim 27, 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Kız arkadaşımdan ayrılalı uzun zaman olmuştu ve kendimi sadece işime vermiştim. Bir panjur firmasında satış müdürü olarak çalışıyordum. o gün telefonum çaldığında karşıdan gelen zarif ama fazlasıyla samimi hoş bir bayan adının selen olduğunu söyleyerek 4 yıl önce yapmış olduğumuz bir pencerede arıza olduğunu ve servis için destek istediğini belirtti. bende doğal olarak teknik servise bildireceğimi iletip telefonu kapattım. ertesi gün yine Selen in beni aradığında servisin gelmediğini söyledi garip di ama teknik servis gitmediklerini doğrulamıştı. Gün içinde servis yapılacağını tekrar Selen Hn bildirdim ertesi gün beni arayıp servisin gelmediğini söylediğinde mahcup olmuştum. Ev adresini öğrenip bugün akşama doğru kendim bizzat geleceğimi ifade ettim ve akşam mesai bitimine yakın Selen in adresin deydim. Apartman dairesinin kapısı açıldığında karşımda duran hanımefendi gayet şık giyinimli bir iş kadını imajıyla biraz yorgun ama üstündeki bluzunun bir tarafı düşük omzu olduğu gibi bütün diriliğiyle beyaz pürüzsüz teninin çıplaklığıyla beni büyülemişti. O da beni hafif ama fark ettirmeyecek kadar kısa bir süzdü, kapının yan tarafında duran portmantonun içinden bir erkek terliği çıkarak önüme bıraktı. -kocamın yeterliliğiydi uzun zamandır giyen olmamıştı buyurun diyerek kapıyı benim kapatmamı istercesine içeriye salona doğru yürüdü. Ben kocasının terliklerini giyerken kalçalarının yuvarlak ve güzelliğine takılmıştım. Kapıyı kapatarak salona geçtim ve gecikmeden dolayı özür dileyerek hangi pencerede arıza olduğunu sordum, bana bulunduğumuz salonun bir penceresini gösterdi. Hiç bir el aleti bile almadan servise geldiğime bende garipsemiştim ama zaten servis elemanı değildim. Pencerenin panjurunun terse sardığını anlamam uzun sürmedi ve basit bir düğme pozisyonunu değiştirerek panjuru düzeltebildim. Tüm bunlar iki dakikayı geçmemişti. Ama saatlerce sürecek bir akşamın başlangıcı olacağından haberimiz bile yoktu.

Güzel omuzlu kadın elinde iki fincan kahve ile oturduğum kanepeye doğru yaklaştı, ayağa kalktım zahmet oldu dediğimde kahvenin dumanı gözlerimizin arasında keskin kokusu ile tütüyordu. sadece gözlerim gözlerine değmemişti elindeki kahveleri aldım sehpaya bıraktım ve gözlerinin söylediğini yapmak için yavaşça boynuna doğru eğildim ve hafifçe öptüm, alacağım tepkiden tedirgin biraz üstünden aynı yumuşaklıkla bir kez daha öptüm, biraz üstünden bir daha, dudaklarına yöneldim üç öpücük uzaklıkta dudağının köşesine derin bir öpücük kondurdum heykel gibi duran kadın derin bir iç çekmesiyle dudaklarını bana doğru yönlendirdi, rahatlamıştım. Alt dudağını emmeye başladım elimi incecik beline koydum ve sırtına doğru okşamaya başladım. Birbirimizin dudaklarını emmeye başladık diğer elimle de elbisesinin altından belinden göğüslerine doğru okşayarak sutyeninin etrafından göğüslerini hafifçe sevdim. Telli sutyenini yukarıya doğru sıyırarak diri göğüs uçlarını hafifçe sıkarak sevmeye başladım, başını geriye doğru atmasıyla dudaklarımız ayrıldı ve uzun boynu çıplak muzuyla gözlerimin önünde öpülesi bir derya göründü, boynunda öpülmedik yer bırakmazken elimin diri göğüs uçları ile diğeri ise kumaş pantolonunun üstünden yuvarlak kalçalarını okşuyordu. birden kemerimin tokasını açtı. Kot pantolonumun düğmelerini tek eliyle çözdü ve iki eliyle kotumu aşağıya sıyırdı ve güzel omuzlu kadın baksırımı da aşağıya indirirken kendisi de dizlerinin üstüne çöktü. Şimdi ben heykel gibi durmuş taş gibi olmuş yarağımı sıvazlayan kadına bakıyordum. Ağzıyla ufak ufak ucundan öperek tükürüklüyor ve yavaş yavaş daha fazlasını dişlerinin yardımıyla ağzına sokup çıkarıyordu, saçlarından tutmuş başının gidip gelmesine yardım ediyordum. üstündeki bulüzünü çıkardım. süteyeninin kopçasını açtım ve çıkarmasına yardım ettim elinden tutarak ayağa kaldırdım pantolonunun düğmelerini açarak üstünden çıkardım külodunu aşağıya sıyırarak tek ayağından kurtardım. Çırılçıplak karşımdaydı ince beli iri dolgun göğüsleriyle, göğüs uçlarını emmeye başaladığımda inlemeye başladı arkasındaki kanepeye oturtup iki bacağının arasına başıma sokarak amını yalamaya başladım inlemeleri beni tahrik ediyor tahrik oldukça dilimle içine girip çıkmaya çalışıyordum. hadi dedi içimde hissetmek istiyorum dedğinde yarağımı amina hiç zorlamadan soktum zaten kaygan amcığı beni almaya hazırdı. gidiş gelişlerimde kanepenin koluna tırnaklarını geçirmeye çalışıyor inlemeleri ve göüslerinin benim darbeler imle hoplaması beni çıldırtıyordu. Arkasına geçerek götünün deliğine başparmağımı gezdirerek anımda gidip geldim dayanamıyordum artık. benim elimden tutarak iki çıplak bedeni sonradan anladığım mutfağa götürdü. mutfak tezgahının üstüne oturarak bacaklarını araladı ihtirasla içine tekrar girdiğimde acıyla inledi sonrada devam etmemi söyledi. musluk dan tutunmuş selenin inlemeleri beni artık dayanılmaz hale getirmişti. içinden çıktığım gibi tüm spermler im yüzüne göğüslerine göbeğine boşalmıştı.

bir hışımla dizlerinin üstüne çökerek yarrağımı yalamaya başladı tiriyordu. Banyoya geçtik duşun altında amını yalıyarak inledi oda benim yarağımı ağzıyla bir daha boşalttı. yatak odasına havlularımızka geçtik yatağa uzandık kuağıma gitme bu gece kal diye fısıldadı. yatakta ben onun amını yalarken o da benim yarağımı ağzından çıkarmıyordu. sabah omzumda bir ağırlıkla uyandım kafasını omzuma yaslamış uyumuş kalmıştık. üstümüzde bir şey yoktu elimle amını okşayarak uyandırdım sırılsıklam olmuş amını üstüme çıkarak yarağımın üstüne bir hışımla oturdu üstümde zıplarken göğüslerinin hareketini izliyor ve başını arkaya doğru sarkıymış haliyle inlemeri arasında içine bir kere daha boşaldım

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.