Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Okeyde Tanıştık Otelde Siktim

| Sex Hikayeleri | Eylül 6, 2022

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Ben samsundan Eren.internetimi yeni almıştım.okeyi çok sevdiğimden internette bir okay sitesine girdim.oyun oynamaya başladım. Eşli okey oynarken karşımdaki bayanla iyi bir ikili olmuştuk.ismini sorduğumda sedef dedi. Kendisi 40 yaşında ve 5 yıl önce kocasından boşığını,kızının almanyada üniversite okuduğunu söyledi. Aradan üç ay süre geçmişti ve ikimizde birbirimize alışmış kaynaşmıştık.her akşam okeyde birbirimizin hal hatırını soruyorduk.sedef benden 10 yaş büyüktü ama bana sadece ismi ile hitap etmemi istiyordu. Bir gün bana anlkarada işi olduğunu söyledi ama ankarayı bilmediğini söyledi.bende ona önümüzdeki hafta izinimin olduğunu yardımcı olabileceğimi söyledim.sevinerek kabul etti.

Pazar gecesi 1 de otobüse bindim sedefte istanbuldan bindi. Sabah ankarada terminalde buluşacaktık.ankara terminaline indiğimde peronlarda beklemeye başladım. Yarım saat sonra danışmadan ismim anons edildi. Danışmaya gittiğimde sedef gelmişti. Hoş geldin diye tokalaşarak sarıldık birbirimize.sabah bir çorba içmek için şehir merkezine gittik. Çorbalarımızı içtikten sonra Hacettepe üniveritesi tıp fakültesinde MR sonuçlarını aldık.sonuçların kimin olduğunu sorduğumda kapı komşularının olduğunu kadının yaşlı olduğundan rice etmiş . sedefte kabul etmiş. Akşama kadar ankarada iyice gezdik ve kafede oturup sohbet ettik. Akşam olunca senden ayrılmak çok zor dedim.istersen bu akşam kalalım yarın sabah geri döneriz dedi.ama kalacak yerimiz yok dedim.istersen karayollatı misafirhanesinde kalabilir oraya ait misafir kartım var dedi. Bende tamam ama kabul edeceklermi dedim. Taksiye binerek misafirhaneye gittik.bir odanın kaldığını ancak orada konaklayabileceğimiz söylediler. Çaresi kabul ettik ve odaya girdiğimizde tek yataklı bir oda idi.sedefe nasıl yatacağız tek yatak var dediğimde bir gece idare ederiz artıkdedi.öyle olsun dedik ve eşyalarını bırakarak akşam yemeği için bir restorana gittik.yemek seçimin ona bıraktım.yemekten sonra birer kahve içtik ve misafirhaneye doğru yol aldık. Sedef koluma girerek bugün çok yoruldum dedi. Misafirhanede kanepeye oturarak sohbet etmeye devam ettik.

Vakit hayli ilerleyince yatmaya karar verdik.sedef dışarı çıkabilirmisin üzerimi değiştirecem yatağa gireyim öyle gel dedi. Bende tamam diye dışarı çıktım.beş dakika sonra gelebilirsin diye seslendiğinde bende odaya girdim. Ama benim giyeceğim bir pijama yoktu. Öylece yatmaya karar verdim. Yatağa girerken hey böylemi yatacaksın rahat edemezsin.pantolonunu ve tishartını çıkar dedi.utığımdan ışığı kapatarak pantolonumu ve tishartımı çıkardım. Sadece şort ve atlatle kalmıştım.yata geçerek yorganı açıp içeriye girdiğimde tenim sedefe değdi.üzerinde bir şey yokmu dediğimde manyaklaşma sütyen ve kilot var dedi. O zaman anladım ki iç çamaşırları ile yatmıştı.ona değmemek için yatağın bir tarafına yattım. Bana dönerek hey düşeceksin ben arkamı döneyim bana sarıl yoksa sabaha kadar üşürüz dedi. Bende tamam sen nasıl istersen dedim. Teni tenime değikçe ben bir hoş oluyordum ki benimki canlanmaya başlamıştı.sedefte ise bir kıpırtı yoktu ki ben biraz çekilmeye başladım.

hey sıkı sarılsana ne öyle yabancı gibi duruyorsun dedi.benden artık günah gitmişti.sedefe arkadan iyice sarıldığımda penisim arkasına doğru batmaya başlamıştı.sedef ise hiçbir şey yapmadan duruyordu. Biraz sonra oh canım sıkıldı diye bana doğru döndü.dizi penisime çarpınca ay bu da ne diye elini attığında penisimi kaptı.ooo bayağı da hızlıymışsın canın beni çekiyor mu dedi. Bende bilmem sen istersen olur dedim.bana 5 yıldır erkek eli değmedi,sana güveniyorum ve bu akşam ilk sen olacaksın dedi. Bende bana güvendiğin için teşekkür ederim ama yinede iyi düşün sonradan pişman olma dedim.yok sana güveniyorum pişman olmam dedi. Yavaşça yanaşarak dudaklarıma bir öpücük kondurdu. Bende zaten kendimi zor tutuyorum ki hemen başından kavrayarak dudaklarına kapım.yavaş yavaş vücudunu okşayaraküzerine çıkmaya başladım.dudaklarımız ayrıldığında bana yavaş olalım kimseyi rahatsız etmeyelim dedi. Olur canım diye dudaklarından çenesine doğru geçiş yaptım.boynunu ve gerdanını öpüp yalıyorken sedef artık yavaş yavaş sırtımı okşamaya ve iniltilerine başlamıştı.sütyeninden göğüslerini çıkardığımda sarkık gibilerdi. Yatağın yanındaki komidinden pet suyu alarak göğüslerine damlattığımda ay yapma diye ürperdi.ama biraz sonra göğüsleri dikleşmişti.

Ellerime alarak iyice yoğurdum ve emmeye başladım.sedef artık kendini bana bırakmış saçlarımı sıkıca okşuyordu.artık yavaş yavaş aşağılara inerken sedef iyice kıvama gelmişti. Göbeğinin çukuruna dilimi soktuğumda elimi de kilotun içine daldırdım ve parmağımla uyarmaya başladım.göbeğinden aşağıya inerken ellerimlede kilotunu aşağıya sıyırıyordum ki ağzım kıllara değdi.sedef artık iniltileri çoğalmıştı ki sus ses çıkmasın dışarıya dedim. Dayanamıyorum ne yapayım zevk almayı özlemişim dedi.o zaman sana bu güne kadar yaşamadığın zevki yaşatacağım dedim ve bacaklarını aralayarak başımı vajinasına gömdüm.dilimi aynen penisim gibi kullanarak sokup çıkarmaya ve yalamaya başladım. Sedef artık inleyemiyor elini ısrmaya başlamıştı. Artık ikimizde birbirimizi ısrarla istiyorduk ki sedef yavaş yavaş sularını akıtmaya başlamıştı.ben ise ağzım daha bacaklarının arsında yalamayla meşguldüm ki ,yeter artık dayanamıyorum diye sızlanıyordu.canım daha bunalar neki kaç defa boşalacaksın bilmiyorum dedim. Sedef ne olur yapma kalbim dayanmaz dedi. O zaman sende benimkini yala dedim.yok olmaz daha önce hiç yapmadım dedi.o zaman kendini bana hazırla beylikdüzü escort deiğimde zaten hazırım ama yavaş ol canım yanmasın uzun zamır yapmıyorum dedi.tamam canım diye bacaklarının arasına geçtim ve uzım dudaklarını emerken yavaş yavaş ta sürtmeye başladım.sedef gözlerini kapatmış dudaklarını kemiriyordu. Yüzüne bakarak hazırmısın dediğimde başını sallayarak evet dedi.deliğine getirerek bastırmaya başladığımda kalın olduğundan biraz zor giriyordu.sedef ah ah yavaş canım yanıyordiyordu ki elime tükürerek penisime iyice yaydım.

Birde girmeye başladığımda başı gömülmüştü ki ah ay diye kendini sıktı.aşkım sıkma kendini gerisi gelecek dediğimde tamam canım sen yavaş yavaş gir dedi.milim milim ilerlerken sedef omuzlarımı sıkmaya ve belime kadar okşamaya başlamıştı ki.iki üç santim kala köklediğimde hıh diye tırnaklarını sırtıma geçirdi.yavaş ol canımı yaktın dediğinde canım hepsi bu kadar sana kolaylık olsun diye grdim dedim. Tamam o zaman diye dudaklarıma asıldı. Ben de karşılık vererek yavaş yavaş girip çıkmaya başladım.artık sedef yavaş yavaş alışmaya başlamıştı, ah ah diye inliyordu ki ben de ona nefeslerimle eşlik ediyordum. Sedef artık bana alışmış ve ayaklarını kalçalarıma koyduğunda bende hızlanmaya başlamıştım.her köklediğimde altımda yaylanıyor ah ah diye bağırıyordu.artık ikimizde doyuma ulaşmaya başlamıştık ki sona doğru yaklaşıyorduk.içeriye boşalmamı istermisin dediğimde hatır olmaz bir yanlışlık olur dedi. Sen bilirsin aşkım diye boşalmaya başlayacağım sırada içeriden çıkardım ve yataktan kalktım. Lavaboya zorla gittim ve lavaboya boşaldım.yatağa geri döndüğümde sedef saçları dağınık bir vaziyette yatıyordu.devam edelim mi yoksa yeter mi dedim.valla sen de istersen sabaha kadar seninim dedi. O zaman her şeye varmısın dedim.seninle bu gece her şeyi yaşamak istiyorum dedi. O zaman bu gece seni zevke doyuracağım canım dedim.

Sedefi sırtüstü yatırarak sırtına masaj yapmaya başladım ve iyice sırtını ovuyordum. Sırtından sonra aşağıya inerek o muhteşem poposunu okşamaya ve ovmaya başladım.sedef halinden çok memnun harikasın diye inliyordu.ama asıl amacımı bilmiyordu.elimi bacak arasına sokarak kara incisini yoklamaya başladım ama ürkütmeden vajinasına da el atıyordum. Ama sedef amacımı anlamıştı.anal yapmak istiyorsun her halde dedi. Evet canım çok istiyorum dedim.kızken iki defa yaptığını çok acı çektiğini söyledi.canım istersen yaparız ama istemezsen zorla olacak diye bir şey yok dedim.ellerimi bacak arasından çekerek bacaklarına masaj yapmaya devam ettim.ama umutlarım kırılmıştı.sedef bunu anlamış olacak ki herhalde kırıldın bana dedi.yok neden kırılayım ama çok istiyordum dedim. O zaman senin için o acıya bir daha katlanacağım dedi. Bende seni acı çekmen bana mutluluk vermez dediğimde bilemm belki de zevk alırım dedi. Ama sende dikkatli olcanımı fazla yakma dedi.tamam canım canın yığı zaman bırakırım dedim.çanta vazelin yada krem varmı dedim. Evet krem olacaktı dedi ve yataktan kalkarak kremi bana verdi.önce tükürükle kara incisini ıslattım ve yumuşatmaya çalıştım.daha sonra bir parmağımı sokmaya çalıştığımda kendini sıkıyordu.bende onu ürkütmeden yumuşatmaya devam ediyordum. Artık zamanı gelmişti,kremi kara incisine boca ettim ve iyice yaydım.artık kara incisi iyice yumuşamıştı ve parmağım rahatça giriyordu. Bacaklarının arasına geçtim ve penisimi de kremle iyice yağladım.temas ettirdiğimde birden irkildi yavaş ol canım dedi. Tamam aşkım kendisi bana bırak biraz ıkın dedim.ağzını da yastığa koymasını ve canı yanarsa bağırmamasını sadece yastığı ısırmasını söyledim.sedef ıkınırken bende girmeye başladım.tahmin ettiğimden biraz kolay olmuştu ki baş kısmı girmişti.sedef ah aman yavaş ol diye yastığı ısırıyordu.canım kendini serbest bırak kendini sıkarsan daha çok acı çekersin dedim.yavaş yavaş bir daha yüklendiğimde altımda yaylı ve ne olur yavaş sok dedi.

Tamam canım az kaldı biraz daha dayan dedim ve bir daha yüklendiğimde altımda kaskatı kesildi.hepsini girmiştim ki sedefte ses yoktu. Canım ne oldu dediğimde öldürdün beni çok acıyor diyordu.hepsi bu kadar aşkım diye içinde biraz bekledim.sedef artık hızlı hızlı nefes alıyordu ki bende milim milim ileri geri yapmaya başlamıştım. Girdiği yere baktığımda kan gördüm ama ona söylemedim.ama yavaş yavaş alışıyordu.bende artık yarıya kadar çıkıp geri giriyordum.sedef artık bana eşlik etmeye başlamış ah ah of of diye inlemeye devam ediyordu.artık alıştığına kanaat getirerek başına kadar çıkarıp yeniden giriyorken sedef altımda of ay diye zevke geliyordu.ritmimizi yavaş yavaş hızlırmamızın zamanı gelmişti.artık çokkoay girip çıkıyordum ki sedef artık kendini kaptırmıştı devam et canım diyordu.el ve ayaklarının üzerine durasını söyledimTamam canım nasıl istersen dedi.bu pozisyonda daha kolay girip çıkıyordum,ikimizde zevkten nefes nefeseydik.artık yavaş yavaş finale yaklaşıyorduk.artık penisimdeki basınç artmıştı ki birden yüklendim ve kalçalarından sımsıkı tutundum .içine oluk oluk boşalmaya başladığımda sedef kendini iyice sıkmıştı.belini ve kalçasını okşayarak onu rahatlatmaya çalışıyordum.boşalmam bitince içinde iki hoplattığımda sedef ah ah ne güzel biraz daha yap dedi.tamam aşkım diye içinde ereksiyonu geçene kadar hoplattım ve çıkarırken sedef ohhhhh diye rahatladı.sedef yatağa yığıldığında yanına uzanarak canın fazla yımı aşkım dedim. Evet çok canım yı ama finali her şeye değdi dedi. Canım nasılsın yoruldun mu dedim. Biraz yorgunluk var ama senin canın daha istiyor herhalde dedi. Evet canım seni bir daha istiyorum bana eşlik edermisin dedim.

Sen beni bu gece iyice haşatımı çıkaracaksın dedi.evet canım dedim ve lavaboya giederek penisimi yıkadım ve sıvı sabunla iyice temizledim.yatağa geçtiğimde penisim ereksiyon halini almamıştı,sedeften yardım istediğimde eline alarak iyice okşamaya ve sıvazlamaya başladı. Aşkım istersen ağzına al iyi dezanfekte ettim mis gibi kokuyor dedim.tamam canım diye ağzına aldı ve iyice yalamaya başladığında benimki de yavaş yavaş uyanıyordu.bende ters uzanarak sedefin bal kutusunu yalamaya başladığımda ikimizde halimizden memnunduk.ikimizde artık uyarılmıştık ki bacaklarını omzuma alarak penisimi vajinasına nişanladım.hazırmısın canım dediğimde evet diye gülümsedi. ucunu değdirdiğimde sedef gözlerini kapatmıştı yavaş yavaş yüklenmeye başladığımda ilk yaptığımızdan daha rahattı.birden hepsini yüklendiğimde ah ah diye yaylı.canın yımı aşkım dediğimde biraz dedi ama omuzlarımı tutmuştu ki geri geri itiyordu.geri çekilerek tekrar yüklendiğimde canım biraz yavaş ta dibime değdi dedi.artık yavaş yavaş gidip gelemlere başlamıştım.sedefte artık dudaklarını kemirerek bana eşlik ediyordu.biraz sonra vuruşlarım hızlığında oda da sesi fazla çıkmaya başlamıştı.ikimizde nefes nefese sevişiyorduk.iki defa boşaldığımdan dolayı boşalmam biraz geç sürecekti ki bunun tadını çıkarmak istiyordum.biraz sonra sedef aşkım bacaklarım ağrıdı aşağı indir dediğinde bacaklarının arasına iyice yerleşerek gidip gelmeye devam ediyordum.yarım saatlik gidip gelmeden sonra artık doyuma ulaşmıştım ki sımsıkı sarılarak boşalmaya başladığımda sedef altımda hayır hayır içime boşalma diyordu ki artık iş işten geçmişti,içine akıtmıştım.dudaklarından asılarak doya doya öpüp somurdum.içinden çıktığımda artık yorulmuştum yanına uzanarak aşkım harikaydın dedim. Beni mahfettin kasıklarım ağrıyor dedi. Canım özür dilerim eğer canını yaktımsa dediğimde güldü.5 yılın acısını aldın gerçekten sevişmeyi özlemiştim dedi.bende senin ile sevişmek her şeye bedeldi dedim ve kollarıma alarak sarıldım ve dudaklarına bir öpücük kondurdum. Saate baktığımda 04 ü gösteriyordu. Aşkım sabah olacak haydi uyuyalım dedim.birbirimize sarılı vaziyette uyuduk. Sabah uyığımızda ikimizde mutluyduk ve çırılçıplaktık.birbirimize gülümseyerek günaydın dedik.üzerimizi giyinirken sedef popom çok acıyor dediğinde yerim o poponu diyerek öptüm. Misafirhaneye hesabı ödeyerek kahvaltı için dışarı çıktık.ikimizde birbirimizi tanıdığımız için mutluyduk.kahvaltıdan sonra terminale giderek biletlerimizi aldık ve vedalaşarak ayrıldık.en kısa zama yine görüşelim dedik.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

2571 total views, 3 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.