Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

O kadar Azdım ki Suriyeli Adama Düşünmeden Verdim

| Sex Hikayeleri | Eylül 9, 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

_zuhal

Selam erotik hikaye okumayı severler ben Pelin. 24 yaşında tercüman olarak çalışan bir bayanım. Bizim iş yerinde çalışan Suriyeli bir adam ile yaşadığım harika seks hikayesini size de anlatmak istiyorum.O kadar Azdım ki Suriyeli Adama Düşünmeden Verdim

Bu adam son zamanlarda beni kesiyordu bunun farkındaydım. Bakışlarını sürekli üzerimde hissediyor ve her defasında da ürperiyordum. Aslında onunla sikişmek hiç aklıma gelmemişti ama son zamanlarda bana olan ilgisi daha da artınca denemekten zarar gelmez diye düşündüm. Neyse bir gece onu evime davet ettim. Ama etmez olaydım. O kadar büyük bir siki vardı ki adeta amımı deldi geçti. Düşünün bakire değilim ama o halde amımdan kan aktı. Hatta adam amımdan kan akınca beni bakire sandı ben de bozuntuya vermedim.
Hemen detaylarına geçeyim ve bu şahane zevkli sex hikayemi sizlere de anlatayım. Adamı eve davet ettim. Eve geldiğimizde ben kahve yaptım. Ama adam bir yandan kahveyi yudumluyor bir yandan da durmadan siki ile oynuyordu. Daha fazla kendimi tutamadım ve yanına geçerek bu defa ben sikine elimi attım. Kalın ve büyük bir siki olduğunu o an anlamıştım. Çünkü inik hali ile bile devasa bir şeydi. Ben de görmek istiyorum dedim. Gördüğümde ise gerçekten de ürktüm. Çünkü kalkmamış hali ile bile kalın bir yılanı andırıyordu. Bu kocaman yarağı nasıl içime alacağım konusunda hiçbir fikrim yoktu.
Ben korkmuştum hemen vazelini alıp geldim ve amıma almadan önce adamın yarağına güzelce vazelini sürdüm. Adam o kaygan yarağını bile amıma sokarken neredeyse amım yarılıyor gibiydi. Bağrmamak için kendimi zor tutuyordum. Ama daha fazla dayanamadım ve adam girmeye devam ettikçe ben de çığlık atmaya başladım. Adam girip çıktıkça amım daha da zorlanıyordu. Nihayet 10 dakika sonra boşaldı ve o boşaldığında ben derin bir nefes alarak kurtulduğumu düşündüm. Ama yarağı içimden çıktığında resmen amımdan kanlar akıyordu. Adam da kanları görünce beni kız sandı. Şu anda aradan 6 ay geçti ve benimle evlenmek istiyor.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.