Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Nefret Ettiğim Çocuk Benim Sahibim Oldu

| Sex Hikayeleri | Aralık 29, 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39


Herkese merhaba arkadaşlar. Benim adım Sude Çelikel. Sizlere başımdan geçen ve sevebileceğinizi düşündüğüm bir hikayemi anlatmak istiyorum. 162 boyunda, 49 kilo, peynir kadar beyaz tenli, büyük siyah gözlü ve kapkara siyah saçlı bir kızım. Göğüslerim küçük ve kalçalarım dar fakat vücudumu iyi kullanırım. 17 yaşındayım. Umarım hikayem yayınlanır.

Bursa’da yaşıyorum ve özel okulda okuyorum. Genelde insanlarla fazla konuşmam fakat katıksız bir orospuyumdur. Okulda iyi seks yapan erkeklerle ( bazen kızlarla ) sürekli yatarım. Azgınlığım öyle bir seviyede ki yatmadan önce amıma dildo sokup öyle uyuyorum. Ama benimde bir prestijim var. Bende belirli insanlara veriyorum. Hikayeme de bu sebep oldu zaten.

Okulda benden açık açık nefret eden bir üçlü var. Ertuğrul, Serhat ve Ataberk. Aynı sınıftayız ve anlaşamamızın sebebi benim onlarla seks yapmamam. Tavırları ve haraketleri beni gıcık ediyor. Hepsi de çok sert sikişiyor ( benim sevdiğim gibi ) fakat katlanılamaz derecede gevezeler. Aramızdaki rekabet, benim Ataberk’i çok iddialı olduğu satrançta yenmem ile başladı. Daha sonra bir yüzme yarışında ( profesyonel yüzücülük yapıyorum ) Ertuğrul ile iddiaya girdim fakat kaybettim ve ona sakso çekmek zorunda kaldım. Bunun gibi olaylar devam etti ve iyiden iyiye savaşmaya başladık.

Bir gün okul çıkışında arkadaşlarımla bara gitmeye karar verdik. Okul çıkışında bu üçünün pis pis bana baktıklarını görmüştüm ve huzursuzlanmıştım fakat arkadaşlarım aldırmamamı söylediler. Evlerimize gittik, hazırlandık ve her zaman gittiğimiz bara gittik. Küçük vücuduma rağmen alkol kapasitem yüksektir. O gün bir şişe vodkayı tek başıma bitirdim. Üstelik ailem evde olmadığından sarhoş olursam hesap sormama gerek kalmazdı. O kadar içmeseydim belki bugün bunları yazıyor olmazdım.

Bardakileri çok net hatırlamıyorum. Kesik kesik görüntüler. Birine sakso çektiğimi, bir yerde dans ettiğimi ve arkadaşım Ceren’in beni kolumdan tutup dışarı çıkardığını hatırlıyorum. En son gördüğüm şey de Ceren’in beni tanımadığım insanlara verişiydi. Sonrasında da derin bir uykuya daldım.

Uyandığımda hiçbir şey göremiyordum. Vücudumda gezen soğuk havayı hissediyordum, çıplak olmalıydım. Ellerimi ve kollarımı da kıpırdatamıyordum. Çırpınarak etrafa bakmaya çalıştım ama hiçbirşey göremiyordum. Nefes almam da zorlaşıyordu. Birkaç adım sesi duydum ve biri kafamın arkasındaki bağı çözdü. Önce ışıktan hiçbir şey göremedim. İlk farkettiğim şey tüysüz,kalın ve uzun bir penis oldu. Önümdeki adam geri çekildi ve manzara karşımda beni şok ederek belli oldu.

Bodrum katı olduğunu düşündüğüm, soğuk ve duvarları çatlak bir odadaydık. Karşımda 3 kişi vardı. Ertuğrul, Ataberk ve Serhat. Tanıdığım kişiler olmasa muhteşem kasları ve kol kadar sikleri beni sırılsıklam ederdi. Ama odanın içindeki diğer nesneler ve onları tanıyor olmam beni ürkütüyordu. Oda baştan aşağı seks ve işkence aletleriyle doluydu. Kırbaçlar, bağlama ipleri,tasmalar, vibratörler,dildolar, bağlanacağım direkler hatta ucunda dildo bulunan benim boyum kadar bir çubuk. ” Günaydın güzelim.” dedi Ertuğrul pis pis. ” Sen bize vermeyince biz de senden zorla alalım dedik. Bugün hayatında hiç görmediğin kadar sert sikileceksin orospu!” dedi. ” Elinden geleni ardına koyma.” dedim soğukça. Bu çocukların beni yenebileceğine inanmıyordum. Fena yanıldım.

Öğreneceğim şey BDSM seksti. Onlar yüzünden bağımlısı oldum. Serhat boğazımdan tuttu ve ” Bana sahip diyeceksin! Anladın mı orospu?” dedi sertçe. Küfür ettim. Bana çok sert bir tokat attı ve ” İtaat et!” diye bağırdı. Birkaç kere daha tokatladı beni. Ertuğrul arkamdan bir kırbaçla götüme vurup duruyor, bağırmama sebep oluyordu. Beyaz götüm kıpkırmızı olmuştu. Ataberk ise amıma uzun, 22 cm lik bir dildo soktu ve titreşimini açtı. Sonra da bu görüntüleri kameraya almaya başladı. Götüme inen her kırbaçta acıyla haykırıyordum. Götümden sonra memelerimi kırbaçlamaya başladı ve amıma kırbaçla vurdu. Bedenim bana ihanet ediyor ve amımdan zevk suları akıyordu.

Kırbaçlama süresinden sonra sıra amıma birşeyler sokmaya gelmişti. Serhat eline bahsettiğim o uzun çubuğu aldı. Çubuğun kendisi bir metre, ucundaki dildo ise 25 cm di. Serhat arkama geçti. Ertuğrul kafamdan tutup öne eğilmemi sağladı. Sürekli ” İtaat et! Ben senin efendinim Orospu!” gibi cümleler kuruyorlardı. Serhat o çubuğu uzaktan amıma soktu. Önce hafifçe başını sokup ittirdi, sonra dildonun tamamını sokmaya başladı. 25 cm beni de biraz bağırtırdı ama arkasındaki çubuk ile birleşince 30 cm yiyormuş gibi hissediyordum. Bunu yapanların Serhat, Ertuğrul ve Ataberk olması gururuma dokunuyordu ama bedenim bana ihanet edercesine zevk alıyordu. İçimden bir ses itaat etmem gerektiğini söylüyordu.

Uzun dildoyu önce arkamdan sonra önümden bir güzel soktu Serhat. Amım iyice sulanmıştı. Şimdi ise işkence pozisyonunu değiştirme vaktiydi. Ataberk kollarım ve ayaklarımdaki bağları çözdü ve yere kapaklandım. Bağırmaktan nefessiz kalmıştım, hızlı hızlı nefes alıyordum. Bütün gücüm yok olmuştu sanki, dizlerim titriyordu. Aklıma haraket etmek gelmeden kollarımdan tuttular. Ertuğrul bir ağırlığım yokmuşcasına beni kaldırdı ve izlediğim pornolarda yüzlerce kez gördüğüm masalardan birine yatırdı. El ve ayak bileklerimden masaya bağlandım. Amıma bir vibratör dayadılar, çalıştırdılar ve odadan çıktılar.

Yarım saat kadar ( öyle tahmin ediyorum ) masanın üzerinde derin derin nefes alarak yattım. Amımdaki vibratör zevk suyumun bacaklarıma akmasına sebep olacak kadar sert çalışıyordu. Masanın soğukluğu çıplak sırtımı yakıyordu ve kırbaçlanan her yerim sızlıyordu. Biraz kendime gelene kadar öylece yattım. Sonra sıra sıra odaya geri girdiler. Hala çıplaklardı ve sikleri hala dimdikti. Çatlak bir sesle ” Sırada ne var?” diye sordum ” Eğlence daha bitmedi.” diye yanıtladılar. Serhat amımdaki vibratörü kaldırdı. Zevk suyundan yapış yapış olmuştu. ” Şunu biraz yalayayım.” dedi ve eğilim amımı yalamaya başladı. Bu hoşuma gitmişti. Sakin sakin amımı yalayıp bana zevk veriyor ve sertliğiyle kıvrandırıyordu. İlk defa biri amımı bu kadar iyi yalıyordu. Belki de onlara daha önce kendimi siktirmeliydim. Zevkten gözlerimi kapamış, inliyordum.

Arkamdan biri kafama bir havlu geçirdi. Başımı çevirip kurtulmaya çalıştım fakat ” Kıpırdama!” diye haykırıp amıma sertçe bir tokat attı. Hemen kıpırdamayı bıraktım. İtaat etmezsem cezalandırıldım. İtaat edersem onları mutlu ederdim. Yüzümde havlu, öylece bekliyordum. Bir saniye için hafif bir ıslaklık hissettim yüzümde. Hemen ardından nefes almak için çırpınıyordum. Boğazımda yüzlerce el vardı sanki. Ayaklarım ve ellerim çaresizce çırpınıyordu. Haraketsizleşmeye başladığım anda havluyu kaldırdı. Panikle ileri fırladım ve ağzıma dolan suyu çıkardım. Saatlerce koşmuş gibi soluk soluğa kalmıştım. Omuzlarımdan tutup beni geri yatırdı. Sonra her tarafıma mandallar batırmaya başladılar.

Nefes almakla meşgul olduğumdan mandalları hiç fark etmiyordum. Ayak bileklerimden amıma kadar, kollarımdan göbek deliğime kadar sıra sıra mandallar vardı. Kendime iyice geldiğimde her bir mandalın ucunda ince bir metal tel olduğunu fark ettim. Sonra işkence geldi. Ataberk elindeki bir düğmeye bastı.

Her tarafıma aniden yakıcı bir dalga yayıldı. Elektrik şoku bütün bedenimi acıyla kıvrandırıyordu. Boğazımı parçalarcasına çığlıklar atıyor, yalvarıyordum ama durmuyordu. Kıvranıp durdum ve en sonunda gözlerim karanlığa gömüldü. Ne kadar uyudum bilmiyorum ama uyandığımda hala çıplaktım ama bir koltukta yatıyordum. Yanımda bir direk vardı ve bir tasmayla direğe bağlanmıştım. Bir süre öylece oturdum. Hala her tarafım acıyordu. Bir tepsi yemek ve biraz su bırakmışlardı. Bir dildom bile vardı.

Saatlerdir uyuyor olmalıydım. Kurt gibi yiyeceklere saldırdım. Nazikliği falan bırakmış, tabağın dibini yalıyordum. Hala aynı odada olduğumu etraftaki işence aletlerinden anlıyordum. Bağlandığım direk, elektro şok cihazı, kırbaçlar dildolar hepsi buradaydı.

Kapı açıldı ve içeri Ertuğrul girdi. Giyinmişti. Normal de onu gördüğüm halilye duruyordu fakat ben ürkek bir kedi gibi koltuğun bir köşesine kıvrıldım ve ellerimle kafamı korumaya aldım. ” Daha fazla işkence istemiyorum!” dedim.

Yanıma yaklaştı ve ellerimi kafamdan kaldırdı. ” İtaat edecek misin?” diye sordu. ” Evet efendim, ne isterseniz, ne olur işkence etmeyin ne isterseniz.” diye yalvardım. Burun kıvırdığım çocuğa bugün yalvarıyordum. Yüzünde bir sırıtış belirdi ve eliyle diğerlerini çağırdı. İkisi de hemen odaya girdiler. ” Ne dersek yapacaksın. Yoksa cezalandırılırsın.” dedi Serhat. Ne derlerse yapacağım… Ne derlerse yapacağım… Ne derlerse yapacağım. ” Emredin sahibim.” dedim. Bu hoşuna gitti. ” Ayağa kalk” diye emretti. Tasmamın izin verdiği ölçüde ayağa kalktım. ” Dildoyu al ve üstüne otur.” dedi. Aldım ve diz çökerek dildoyu amıma soktum. 20 cm di fakat dünden sonra hissetmiyordum bile. Beni bir süre onun üzerinde zıplattı ve kalça haraketlerimi inceledi. Sonra beni kaldırdı ve onu soymamı istedi. Hızlıca ama erotik haraketlerle, bütün orospuluk becerilerimi kullanarak onu çırılçıplak bıraktım. Erkeklerin en çok hoşladığı haraketlerimden birini yaptım ona. Gırtlağının üstüne dilimi koydum ve sikine kadar yavaşça yaladım. Çok zevk aldı. ” Anlatıldığın kadar varmışsın. Yala.” dedi ve sikini ağzıma verdi. 21 cm di, yüksek ihtimalle büyütücü kullanmıştı. Önce yavaş yavaş yaladım sonra hızlandım ve tümünü ağzıma almaya başladım. Arada kafamdan tutuyor ve bastırıyordu. Siki tamamen ıslanınca bıraktı. Sonra da Ertuğrul ve Ataberk’e aynısını yaptım.

Tasmamı çözdüler ve beni odadan çıkardılar. Koridorlardan geçerken Ertuğrulların evinde olduğumuzu anladım. Ertuğrul beni kendi odasına çıkardı. Odada iki kişilik bir yatak vardı. Geniş ve güzel bir odaydı. Burada sikilecektim. ” Keşke bunu daha önce yapsaydık” dedim fakat pişman oldum. Serhat beni boğazımdan tutup havaya kaldırdı ve ” Sana konuşabilirsin demedim!” diye hırladı. ” Özür dilerim…sahibim… beni affe-” Sözümü bitiremeden beni yatağa attı. Belimden tutup domalttı ve arkamdan amımı yalamaya başladı. Bu çocuk çok güzel yalıyordu. On dakika içinde amım sırılsıklam olmuştu. ” Bize bütün marifetlerini göstereceksin yoksa işkence devam eder.” dediler. ” Emredin sahip.” diye yanıtladım.

Serhat beni kucağına aldı ve amımı sikmeye başladı. Ertuğrul arkadan götüme girdi ve beni bir güzel bağırtmaya başladılar. Daha önce grup sikişmiştim ama böylesini yaşamadım. Taşşakları götüme çarpıp duruyordu ve sikleri girebilecekleri kadar derine giriyordu. Uzun süreden sonra gerçekten zevk alıyordum. Onlara daha önce de göt vermeliydim.

Sıra sıra her deliğimi siktiler. Aklınıza gelebilecek her tür pozisyonda sikildim. Misyonerde Ertuğrul ve Ataberki amımla götüme alıp, ağzımla Serhatın sikini yaladım. Kucakta sıra sıra zevk verdim. Götümü şaplaklattım. Amıma aynı anda iki yarrak sokturdum ( Çok zordu ve olmadı ) Ayakta ikisine birden sokturdum. Baş aşağı sikildim ve daha birçok kez devam etti. Toplamda 7 saat sikiştik. En az 40 kere boşalmıştım. Onlar geciktirici almışlardı. Yine de amıma 14, göt deliğime 17, ağzıma 28 ve vücudumun diğer bölümlerine sayamayacağım kadar fazla boşaldılar. Bittiğinde birini amıma, birini götüme birini de ağzıma aynı anda boşalttım. Aynı anda bende en şiddetli orgazmımı yaşamıştım. Bittiğinde de oynaşmaya devam ettik. Üçünün de siklerini yalayarak temizledim. Döllerini son damlasına kadar yuttum. Vücuduma gelenleri ise parmaklarıma sürüp parmaklarımı yaladım. Yere dökülen dölleri bile ziyan etmedim. İşkencelerden sonrası gayet eğlenceliydi benim için. O gece üçümüz beraber uyuduk ve bütün gün de çıplak gezdik.

Ertesi gün okulda tam bir şov vardı. Üçünün artık benim sahibim olduğu söylentisi okulun bütün orospuları arasında yayılmıştı. Sahiplerim bir şov yapmak istediler. Okula arka kapıdan girdik. Sınıfa ise dört ayak üzerinde, tasmam Serhatın elinde girdim. Ertuğrulun emriyle tişörtümü çıkardım ve herkese memelerimin arasındaki artistik Orospu yazısını ” Ataberk çizmişti” gösterdim ve hoca gelmeden ona hızlı bir sakso çektim.

Artık onlar benim sahibim ve beni her gün sikiyorlar. Koşulsuz itaat sunuyorum onlara. Birtek hamile bırakılmayacağım konusunda anlaştık. Onun dışında bedenim tamamen onların. Orospu olmaktan mutluluk duyuyorum ve hikayemi beğendiğinizi umuyorum.

Hepinize mutlu seksler dilerim

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.