Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Kocamla Yeni Fantezimiz Aramıza Üçüncü Almak

| Sex Hikayeleri | Mayıs 16, 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

_selinSelam seks hikayeleri severler. Ben 25 yaşında 5 yıllık evli bir kadınım. Adım Banu kocam da benden 2 yaş büyük. Onunla severek evlendik. Seks konusunda da birbirimize sürekli uyumluyuz. Durmadan değişik fanteziler deneriz. Son zamanlarda da yeni fantezi arayışına girdik. Şimdiki amacımız aramıza üçüncü birini almak ve grup sex hikayeleri yaşamaktı. Tabii ki bunu yapmak için güvenilir birilerine ihtiyacımız vardı. Özellikle yatağımıza alacağımız kişinin bizi tanımaması şarttı. Sonuçta toplumumuz biraz garip bu yüzden kısa sürede adımız çıkabilirdi. Biz de bu işi internet üzerinden araştırmaya karar verdik. Eşim bir gece hemen bu tarz siteleri araştırmaya koyuldu.

Eşim sex hikayeleri yaşayabileceğimiz birilerini bulmak için uğraşırken ben de yanında izliyordum. Sonunda bu tarz işler yapan bir jigolo ile internet üzerinden konuşmaya başladı. Adam hemen eşime fotoğraflarını gönderdi. Eşim de ona bizim fotoğraflarımızı attı. Bu adama kısa sürede güvenmiştik ve hemen kanımız da kaynamıştı. Sohbet giderek derinleşti ve en sonunda adamı hafta sonu bize davet ettik. Hafta sonu geldiğinde çok sabırsızdım. Akşam olsun diye yerimde duramadım ve durmadan hazırlık yaptım. En sonunda kapı çaldı. Karşımızda gerçekten de çok seksi bir adam duruyordu. Mükemmel kasları vardı. Hemen kocam adamı içeriye aldı ve birlikte yemek yiyip içmeye başladık. Tabi içtikçe daha da samimi oluyorduk. Kocam bana göz işareti yaptı. Ben de masadan kalkarak adamın kucağına oturdum.

Tam yarağının üzerine oturmuştum. Kalın yarağı altımda yılan gibi bana baskı yapıyordum. Biraz adamla öpüştükten sonra onu hemen yatak odasına götürdük. Tamamen adamı soydum ve ben de çıplak kaldım. Biz adamla ayakta sevişirken kocam da koltuğa oturmuş yarağını okşamaya başlamıştı. Adam beni hemen yatağa yatırdı ve amıma gerçekten harika bir muamele çekti. Amımdan şarıl şarıl sular akıyordu. En sonunda artık sok diye yalvardım. O sırada kocam da yanımıza geldi ve adam amıma sokarken kocam da sikini ağzıma verdi. Gerçekten de harika bir şeydi. Kocam ağzımı aramıza aldığımız üçüncü adam da amımı sike sike dağıttı. Harika bir deneyim olmuştu üçümüz için de.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.