Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

İş Arkadaşımla Azgın Bir Sex

| Sex Hikayeleri | Eylül 17, 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

_gunes

Merhaba sevgili hikaye severler ben Konya’dan Selçuk. 34 yaşında bekar bir erkeğim. Bir bankanın danışma bölümünde çalışıyorum. İşim çok ağır olmadığı için kendime ayıracağım bol bol vaktim oluyor. Son zamanlarda bu vakitlerimi yeni tanıştığım bu hikaye sayfaları ile tamamlıyorum. İşte bu hikayelerle tanıştıktan sonra kendi başımdan geçen bir olayı da sizlerle paylaşmak istedim. Benim hikayemi de beğeneceğinizden ve okurken heyecan duyacağınızdan eminim. Okuyan herkese teşekkür ederim. Benim hikayem çok eskiye dayanmıyor aslında. Bundan sadece 4 ay önce yaşandı daha çok yeni. Bundan 4 ay önce işten çıkıp kendime özel birazda değişiklik yapmak amacıyla dışarıda yemek yedim. Orada yemek yerken mesai arkadaşım Hatice ile karşılaştım oda tek başına yemek yiyordu sade bir selamlaşmadan sonra ikimizde yemeğimize devam ettik. Ben yemeğimi yerken Hatice’nin bacaklarını çok net bir şekilde masamdan görüyordum ve ister istemez gözüm oraya kayıyordu. Aslında uzun zamandır etkileniyordum Hatice’den . Oda benim gibi bekar ama benden yaşça biraz orta düzey biri. Fazla bir yakınlığımızda yok ama ben ona karşı farklı bir his besliyordum. O günden sonra bu his daha da artmaya artık istek olmaya başlamıştı. Ertesi gün işe gittiğimde üzerimde çok farklı bir enerji vardı deli gibi işte Hatice’yi görmek istiyor ve ona bir an önce yakınlaşmak istiyordum. Hatice geldiğinde büyük bir heyecanla ona gülümsedim ve her zamankinden farklı bir yakınlıkla yaklaştım.

Aslında tepkisi hiç te kötü olmamıştı. Bu beni çok mutlu etmişti. Günler geçtikçe biz daha da yakınlaşıyorduk ve sanırım ben artık Hatice’yi etkilemeyi başarmıştım. Artık onunla dışarıda da görüşmeye başlamıştık ikimizde karakter olarak birbirimize çok benziyorduk aslında bu yüzden de çok eğlenceli ve pozitif zamanlar geçiriyorduk. Bir gün onu evime davet ettim ve kendi ellerimle çok güzel yemekler hazırladım. Aslında aklımda daha ilerisi yoktu ama her şey aniden gelişti. Hatice bana geldiğinde çok şık bir elbise giymiş etkileyici bir makyaj yapmıştı onu kapıda öyle görünce bir kez daha etkilenmiştim. Yemeğimizi yedikten sonra onu güzelce elinden tutarak dansa kaldırdım çok romantik bir ortamdı hatta aşırı romantik dansın büyüsüne kendimizi kaptırmış giderken birden dudaklarımız birbiriyle buluşmuştu. Aslında ikimizde anlamamıştık bunun nasıl olduğunu ama halimizden de bir o kadar memnunduk. Hatice kendini bana bırakmaya çoktan hazırdı önce sakin bir öpüşme yaşadık ama daha sonra bu daha da ateşli bir hal aldı. Artık ok yaydan çıkmıştı ve ben hareketlenmeye başlamıştım. Uzun bir öpüşmeden sonra onu aniden kucağıma alarak odama götürdüm. Orada narin hareketlerle üzerini çıkararak seksi vücudunu gözümün önüne serdim. Vücudu mükemmeldi. Hemen kuğu gibi uzun boynundan aşağı doğru öpücükler kondurmaya başladım.

Göğüslerine geldiğimde mükemmel bir zevk duymaya başladım aynı zevki Hatice’nin de duyduğundan oldukça emindim çünkü mükemmel şekilde inliyordu. Göğüslerine gösterdiğim muhteşem ilgiden sonra bacaklarını dilimle yalayarak onu daha da hazza getirdim. Artık kendinden geçmiş ve kıvama gelmişti Hatice ve sıra bana gelmişti yarağımı Hatice’nin ağzına verdiğim gibi kafasından bastırarak hızlıca yalamasını sağladım. Oyaladıkça ben daha da azıyordum ve deli gibi içine girmek istiyordum. Artık dayanacak gücüm kalmamıştı ve zevkten deli olmuş şekilde Hatice’nin amından içeri yarağımı soktum. Artık amının içindeydim ve cayır cayır yanan amını yarağımla söndürdüm. O gece amından ve götünden deli gibi siktim onu tabi daha sonra da bu ilişki ve beraberlik aynı zevkte devam etti ama her bir yenisi muhteşem zevk verdi.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.