Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Garson Delikanlı Hayatımın Seksini Yaşattı

| Sex Hikayeleri | Ağustos 2, 2021

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Kız arkadaşlarımla beraber bir aylık yazlık kiraladık mütevazı bir yerde biraz kafa dinleyelim, iş stresinden uzaklaşalım ve keyfimiz yerine gelsin istedik. Orada her zaman gittiğimiz bir beach vardı yine arkadaşlarla orda eğleniyorduk. Açıkçası erkekleri her zaman birer seks makinesi Mobil Seks Hikayeleri olarak görmüşümdür. Kesinlikle ciddi bir ilişki yaşamaya niyetim yok, seksi seven özelliklede erkekleri mutlu etmeyi seven bir kızım aslında her şeyden çok kendimi mutlu etmeyi seviyorum ve bunun içinde seks benim vazgeçilmezim. Özellikle iyi performans sergileyen erkeklere daha da bir hayranım. Bu anlatacağım Lezbiyen Seks Hikayeleri hikâyedeki garson bana unutulmaz bir seks yaşattığı için özellikle onu anlatmak istedim. Aslında birçok erkekle çok fazla sayıda beraberliğim oldu fakat bu genç delikanlı adeta beni daha önce Kızlık Bozma Seks Hikayeleri hiç kimsenin yapmadığı kadar zevkli bir şekilde becerdi. Dediğim gibi yine arkadaşlarla birlikte sahilde oturuyorduk bir yandan kafaları çekiyor bir yandan denize girip çıkıyorduk onu ilk gördüğümde kafam hafif çakırkeyifti, bir bira istedim ve onu getiren garsona adeta tutuldum çünkü yemyeşil gözleri olan, bronz tenli beni etkileyen yakışıklı bir adamdı.

Onun garson değil de altında son model arabası olan bir Kızlık Bozma Hikayeleri delikanlı olması gerekiyordu. Gerçekten hem fizik olarak hem de yüz olarak birçok kadının ilgisini çekebilecek bir erkekli fakat yaptığı işten dolayı pek de dikkat çekmiyordu, onu ben9miştim. Kalbim hızla çarpmaya başl9ini arzuluyordu. Birden kendimi onunla sevişme hayali kurarken 9buldum. Acaba arkasına giderek onu içerde sıkıştırırsa mıydım fakat herk9999es bizi görürdü ve buda İş Yeri Seks Hikayesi yakışı kalmazdı, en iyisi akşam gelerek ona biraz asılmalıydım. Her neyse akşam oldu zaten benim farkıma bile varmadı ben de yanına iyice sokuldum ve kolay gelsin dedim, birden döndü ve beni gördü, sağ olun dedi fakat bir yandan da beni süzüyordu. Minicik popomu açıkta bırakan bir şort üstüme de kısacık göbeğimi açıkta bırakan bir badi giymiştim, güzel fiziğe sahip bir kızım, zaten güzel fiziğim sayesinde İş Yeri Seks Hikayeleri özgüven sahibiyim, şimdi bu garson delikanlının tadına bakma sırasıydı. İsmini sordum, nereli olduğunu sordum, bunları öğrendikten sonra onu mutlu edebileceğimi benimle bir yaz aşkı yaşayıp yaşayamayacağını sordum. Gözleri parladı tabii ki de hemen kabul etmişti karşısındaki yarı çıplak kadını hangi erkek kabul etmez ki değil mi?

Dudaklarına küçük bir öpücük kondurarak gece Grup Seks Hikayeleri beni burada beklemesini söyledim. Titrediğini fark ettim işte şimdi çok hoşuma gitmişti, bu cevheri en güzel şekilde işlemeli ve ortaya unutamayacağı bir seks çıkarmalıydım. Fakat ben böyle düşünürken Erotik Seks Hikayeleri o bana unutamayacağım bir seks yaşattı. Gece oldu ve sahilde buluştuk hemen dudaklarına yapıştım ve onu kimsenin görmeyeceği kayaların dibine götürdüm ben onu becerecekken o beni deliler gibi becerdi. Birden şortumu indirdi ve dizlerinin üzerine çöktü, bir yandan vajinamı yalıyor bir yandan da kalçalarımı sıkıyordu. Ben onu çekingen ve utangaç sanarken içinden bir seks canavarı çıkmıştı. Aniden kalktı ve göğüslerini Seks Hikayesi emmeye başladı, sonra dudaklarıma yapıştı tekrar vajinama indi tekrar göğüslerime çıktı, bu şekilde birkaç dakika beni ayakta becerdi. Bir yandan da vajinama parmaklarını sokuyordu, onun hızına yetişemiyordum. Bu kadar aceleci ve hızlı olması çok hoşuma gidiyordu iyice azdığımı fark ettim kasıklarıma sızı Seks Hikayeleri girmesi ve parmaklarının hızlıyla o anda hemen boşaldım.

Daha penisini görmeden beni orgazma ulaştırmıştı, ne kadar azgın Dul Seks Hikayeleri bir delikanlıydı bu. Ben ona çılgın bir gece yaşatacağımı düşünürken o bana yaşatıyordu ve uzun zamandır hayalini kurduğum şekilde beni beceriyordu. Ondan soluklanmak için biraz süre istedim çünkü gerçekten nefes nefese kalmıştım fakat hiç durmaya niyeti yoktu. Hayır, şimdi seni sikmeliyim kadınlığını hissetmek Doktor Seks Hikayeleri istiyorum dedi, karşı koyamadım çünkü gözlerimin içine yemyeşil gözleriyle bakıyordu. Tamam, erkeğim haydi beni becer dedim ve domaldım dolgun kalçalarımı ona sundum fakat kalçamdan içeri girmedi sadece birden hızlı bir şekilde vajinama giriş yaptı. Ayakta beni sert bir şekilde beceriyor bir yandan da kalçalarıma şaplaklar atıyordu. Canım yanıyordu fakat ona karşı koyamıyordum çünkü o kadar iyi bir Baldız Seks Hikayeleri performans sergiliyordu ki sanki bir şey söylesem büyü bozulacaktı. Daha sonradan canımın yanması da hoşuma gitti iyice kalçalarımı sıkıyor hızlıca git geller yapıyor ve birden beni kaldırıp boynumu yalıyor tekrar domaltıp hızlanıyordu. Bu saf görünen çocuğun böylesine bir performans sergilemesi ve sanki yıllardır kadınlarla yatıyormuş gibi hareketler yapmasına daha fazla yine dayanamadım ve ikinci orgazma ulaştım. Beni iki defa orgazma ulaştıran fakat kendisi boşalmayan ilk erkek olmuştu tekrar müsaade istedim fakat onun bunun hiç niyeti yoktu, çok azdığını kesinlikle bırakmayacağını söyledi.

Ona saygı duydum sonuçta buna hakkı vardı fakat canım Bakire Seks Hikayeleri yanmaya başlıyordu çok uzun sürmüştü o zaman aklıma bir fikir geldi neden beni kalçamdan da beceremiyordu? Hem eminim bu daracık kalçaya girdiği an boşalacaktı ve hemen rahatlayacaktık. Birden beni kendine doğru döndürdü ve dudaklarıma bir şehvetli öpücük daha kondurdu tekrar domalttı ve yavaş yavaş Bakire Hikayeleri kalçamdan içeri girmeye başladı. Bu kalın penise karşı gelmek çok zordu tekrar keyif almaya başladım ve inleyerek keyfini çıkarmaya başladım. Bu şekilde de beni en az 10 dakika daha becerdi. Bu daracık kalçaya bu kadar uzun süre dayanan ilk erkek olmuştu. Kalçamda git geller yapıyor fakat kesinlikle boşalmıyordu, artık zevk benim Anal Seks Hikayesi için acıya dönüşmüştü çünkü bir hayli zaman geçmişti, hem önüme hem arkama parçalamıştı, artık boşalması ve bunun bitmesi gerekiyordu.

Bu sefer ona doğru dönerek oral seks yapmak istediğimi Anal Seks Hikayeleri söyledim hemen dizlerimin üzerine çöktüm ve taşaklarını yalamaya başladım. Bir yandan da iyice azması için kalçalarını okşuyordum penis başına ısırıklar kondurdum ve dişlerimi iyice geçirdim, onunda canının benimki kadar yanması gerekiyordu, belki o zaman daha kolay boşalacaktı. Birkaç dakika bu şekilde yaptıktan sonra artık dayanamadı ve menilerini yüzüme akıttı. İlk defa bir erkeğin boşalmasına seviniyordum o kadar erkek ile beraberlik Aldatma Seks Hikayesi yaşamıştım fakat böylesini görmemiştim, bu adam tam bir seks canavarıydı. Ona hemen yaklaştım ve daha önce kaç kadınla seviştiğini sordum ben daha ikinciymişim nasıl olur da böylesine üstün bir performans sergilediğini sorunca da muhteşem bir kadın olduğumu ve zaten beni görür Aldatma Seks Hikayeleri görmez azdığını söyledi. Sanırım artık ne zaman azsam beni becerecek ve bunun hakkını verecek bir erkek bulmuştum. Tabii ki onunla sevgili olmak gibi bir niyetim yoktu. Burada sadece birkaç saat eğlenceli zaman geçiririz ve ona kadın neymiş gösteririm diye düşünürken o bana erkek neymiş gösterdi ve tam bir senedir hayatımda. Ne zaman canım sıkılsa veya işte kötü zaman geçirsem hemen onu arıyorum gelip beni evimde hunharca beceriyor. Hala o günkü kadar Adult Seks Hikayeleri heyecanlı ve sert bir şekilde beni beceriyor, Bir daha onun gibi bir erkek bulamayacağıma biliyorum. Daha uzun süre de hayatımda ona yer vereceğime eminim. O da beni çok sevdiğini ve evlense dahi sürekli olarak beni görmek istediğini söylüyor.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

2913 total views, 1 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.