Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Başıma Gelen Tecavüz Olayını Anlatıyorum

| Sex Hikayeleri | Temmuz 20, 2022

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Merhaba öncelikle sevgili arkadaşlar, benim ismim Burcu. 23 yaşında bir bayanım ve Ankara’da yaşıyorum, iş olarak da halen çalışıyorum ve bir veteriner kliniğinde yardımcı olarak çalışıyorum. Aynı zamanda halen daha ailem ile birlikte yaşıyorum. Benim bu arada toplamda 3 kardeşim var, bunlardan 2 si erkek, tek ben kızım. Yapı olarak bakıldığı zaman ise yani kişisel olarak son derece bakımlıyım, aslında kendime göre hem işimden dolayı hem de ailemden dolayı son derece güzel aynı zamanda güzel bir hayatım var, daha doğrusu vardı!

Ne zaman ki erkek arkadaşım tarafından tecavüze uğradım işte ondan sonra hayatım da değişmeye başladı canlarım. Ben zaten karakter olarak da öyle sevgili anlamında hayatıma her önüme geleni alan biri falan değilim ancak işte nasıl olduysa bu adama bir şekilde güvendim ve onu sevgilim olarak da hayatıma aldım. Aslında şu an bile inanılmaz derecede pişmanım ama biliyorum ki, son pişmanlık asla ve asla fayda etmiyor, bunu anladım.

O olaydan sonra hayatta bana kalan geçmek bilmeyen bir travma oldu arkadaşlar, bu nedenle de açıkçası neredeyse tüm hayatımı ciddi anlamda etkiledi diyebilirim. O olaydan sonra düzenimin bozulduğunu biliyorum, bu nedenle bunları yazarken bile gerçekten de kendimi çok kötü hissederek, sanki o anı yaşıyormuşum gibi olarak yazıyorum. Hem zaten şunu da ifade edeyim ki, ben bu olayı henüz aileme bile söyleyememiştim arkadaşlar. Çünkü çok kötü bir şey bu ve sanırım anlatsam daha da kötü olacak, bu nedenle bende burada sizlerle bunu paylaşmak istedim.

Aslında o olaydan sonra bana destek olması için uzman birinden destek bile almak istedim ama bir yandan da bu durum ailemin kulağına gider diye sonra bunu yapmaktan da vazgeçtim. Bu durum yani bu travma hali gerçekten de kendi kendine geçer mi bilmiyorum arkadaşlar. Aileme anlatmadım ama aslında ailem öyle çok da kaba ya da anlayışsız değil, hatta anlatsam abilerim başta olmak üzere her zaman arkamda duracaklarını adım gibi biliyorum ama yine de bir türlü anlatma cesaretini kendimde bulamadım.

Hem zaten ben bir yandan da onunla bu işten evvel evlenmeyi bile düşünüyordum, yani anlayın işte o denli ciddiydik. Aslında ben ciddi olduğunu düşündüm demek daha doğru olacak sanırım, o ciddi olsaydı bu olmazdı. Hatta kendisi ile bu olaydan önce neredeyse 1 yıla yakın telefonla konuştuk, gerçekten de o denli etkileyici ve güzel kelimeler kuruyordu ki elimde olmadan zamanla aşık olmuştum. İşte o günler aklıma geldikçe diyorum ki, en azından keşke onunla telefonla falan konuşmadan birbirimizi görmeden ilişki gideydi ama elbette bu şekilde zaten olmuyor.

Adamın ciddi anlamda tek amacı beni becerene daha doğrusu bana sahip olana kadarmış, öyle evlilik falan onun hayatında yokmuş. Ben bunları tecavüz olayından sonda çok daha iyi anladım, tabiri caiz ise kendisi adeta beni ölmeden mezara koydu gibime geliyor. Aslında halen daha telefonumda bile mesajlar duruyor bir de üstüne resimleri duruyor, kısacası o denli hayal kırıklığı yaşamışım ki onları bile silemediğimde bunu hemen fark ettim. Aslına bakılacak olursa itiraf gibi olacak ama bana bunları yaşatan birinin halen daha çıkmasını bana gelmesini ümit ediyorum. Belki de bir gün pişman olup bana tekrar geri gelebilir diye uzun zamandır da bekliyordum.

Ancak sonra öğrendim ki benden sonra ve o olaydan sonra bir şey olmamış gibi bir de üstüne hayatına başka bir kız almış, işte onu bu şehirde gezerken yakından gördükten sonra tam anlamıyla bende bittim denebilir. Hatta ve hatta biraz daha ileri gitmişler ve aile arasında söz yaparak bir de üstüne nişanlanmışlar. Bundan sonra kendi adıma bir şeyler yapmam gerektiğini hissetmeye başladım ve onun en yakın arkadaşlarından biri ile bir şekilde iletişim kurdum. O arkadaşı ile o denli yakınlar ki resmen derler ya yedikleri içtikleri ayrı gitmezdi. İşte ben bunu yaptım ve o arkadaşının da artık bana tam olarak güvenmesi için neredeyse 6 ay falan onunla ilişki yaşadım, asıl amacım ise bana güvenmesi ve sonra da onunla nişanlanıp sonra da evlenmekti.

İşte ben bunları yaparak aslında onu adeta deli etmek ve bir yandan da öcümü bu şekilde almak istedim. Tabi bu arkadaş ile ilişki devam ederken zaman geçti ve biz ailelerle falan da tanıştık. Her şey gerçek anlamda son derece güzel gidiyordu, özellikle de onun ailesi beni inanılmaz sevmişti, elbette benim ailemde erkek arkadaşımı ciddi anlamda seviyordu. Şuan onunla birlikte 7.ayımıza giriyoruz, ben ise halen daha eski sevgilim beni bulacak ya da bu durumu bilecek diye bekliyordum ama henüz onunla o olaydan sonra yüz yüze falan da gelmedik. Aslında ona ciddi anlamda bu denli aşık olmasam belki de çok güzel giden bir ilişkim de asla olmayacaktı. Çünkü yeni erkek arkadaşım bana ciddi anlamda sadık, çok bağlı ve her zaman bana aşıktı, bu durum zaten çok hoşuma gidiyordu.

Aslında bende bu durumdan dolayı artık hayata gülerek bakmaya başlamıştım, belki de yıpranmış olan kalbim bu ilişki sayesinde adeta bana nefes olmuştu. Benim en temel düşüncem eski erkek arkadaşımı yıkmaktı ama ne var ki sanki yavaş yavaş yeni sevgilime de aşık oluyor gibi hissediyordum. İşte bunlar olurken bir gün aileler bizi nasıl olduysa evde yalnız başımıza bırakmıştı. Bende işte o gün kendime engel olamadım ve onunla seks yaparak birlikte oldum. Aslında işin en tuhaf tarafı ise bundan dolayı asla pişman olmamıştım, hatta ve hatta bedenimi okşaması, bir yandan da kokumu içine çekmesi falan adeta beni benden almış, resmen büyülemişti. Hem kendisinden hem de o anki seksten muazzam bir haz almıştım. Sanırım o gün aileler eve erken gelmeseydi defalarca seks yapmak isterdim.

İşte bu durumdan sonra zaten onunla aramızda olan bağ doğal olarak da daha çok gelişti ancak nedense halen daha içimde eski sevgilime karşı asla bitmeyen bir öfke vardı, bir tülü bitmiyordu. Beni yüz yüze göreceği günü bekliyordum arkadaşlar, hem görse belki de bir şey olmayacak bende yoluma bakacaktım. Neyse bir gün, yeni sevgilimle birlikte çarşıda bir kafede bir şeyler içmeye karar verdik, işte tam otururken eski sevgilim aradı. Erkek arkadaşımla buluşmak istediğini söyledi, o da bana sordu ‘buraya gelse olur mu’ dedi.

Bende zaten uzun zamandır bu günü bekliyordum ‘evet’ dedim. Aradan yarım saat geçince nişanlısıyla geldi, işte bende o sırada lavaboya gittim. Zaman geçince geri geldim, tam o sırada eski sevgilim yeni sevgilime ‘hani nişanlın nerde’ diye sordu, bende ‘buradayım’ dedim. Arkasını dönünce ise resmen şok oldu. İşte o anda onun da yıkıldığını gözlerinden anladım ve öcümü almış oldum. Şu an çok mutluyum ve gerçekten de muhteşem bir evlilik hayatım var. Evlilik hayatımdaki seks deneyimlerimizi ise bir dahaki hikayemde paylaşacağım canlarım, merak etmeyin!

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

1991 total views, 3 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.