Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Aldatan Kocamdan İntikam! 

| Sex Hikayeleri | Mart 20, 2024

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Merhaba, adım Seda. 38 yaşında, 1.66 boyunda, 1 çocuklu, 18 yıllık evli bir kadınım. Evliliğimizn başından beri çocuk istiyorduk, fakat kolay olmadı, uzun süren tedavi sonucu anca çocuk sahibi olduk. İlk yıllar kocam bana çok düşkün ve ilgili iken, son yıllarda iyice uzaklaştı benden. Geçen yıl kocamın telefonuna gelen mesajı gördüğümde beni aldattığını anladım. Dünyam yıkıldı. Aylarca kendime gelemedim. Öyle ki üzüntüden, 16 kilo zayıfladım ve genç kız gibi oldum.

Kocam beni aldattığından çok pişman olsa da, sürekli kavgamız sürüyordu. Komşularımız da sürekli ne olduğunu anlamaya çalışıyordu. Tabii kimseye birşey söylemiyordum. Komşularımdan sadece çok samimi olduğum Özbek bir kadın vardı Dilara isminde. Dilara alımlı bir kadın idi ve yalnız yaşıyordu. Sadece onunla paylaşmıştım konuyu. O da çok üzülmüş, beni teselli etmek istiyordu. Aynı durumun kendi başına da geldiğini ve kendisinin de kocasını aldatınca acısının geçtiğini söyledi. Bunu hiç düşünmemiştim.

Kocamın gececi olduğu bir akşam, çocuğumu annemlere bırakıp, Dilara’ya oturmaya gittim. Efkarım artınca, Dilara, “Alkol alır mısın hayatım?” diye sordu. Eskiden sadece birkaç kez bira içmişliğimin olduğunu söyleyince, “Bira içelim o halde, evde bira var. Hatta rakı da var istersen!” dedi. Bira getirdi, içmeye başladık. Ben anlattıkça o da anlattı, dertleştik. Derken Dilara’nın telefonu çaldı. Mutfağa geçip konuştu. Yine de sesini duyuyordum. “Arkadaşım var, bugün olmaz!” deyip kapattı.

Yanıma tekrar gelince, “Kim?” diye sordum. Dilara, “Erkek arkadaşım, bana gelmek istiyor!” deyince, “Ben kalkayım o halde!” dedim. “Gerek yok hayatım, gelmeyecek!” deyince içmeye ve sohbete devam ettik. Sohbetin ilerleyen bir kısmında, “Kocanla aran nasıl? Yani yatak olayınız nasıl?” diye sordu. Hiç yoktu ki. Anlattım. Dilara da, “Ohh ne güzel iş valla, beyefendi gül gibi karısını bırakıp başka kadınları siksin, sen de kuzu kuzu evde otur bunalıma gir! Olmaz öyle şey! Eğer o başkalarıyla sikişmeyi kendinde hak olarak görüyorsa, bunu yapmak senin de hakkın! Kocandan intikam almak istersen sana yardım ederim!” dedi. Çok şaşırdım, ama doğru da söylüyordu. “Haklısın, ama nasıl olacak ki?” deyince, “Bekle!” dedi. Telefonunu alıp birini aradı.

Ve yaklaşık yarım saat sonra kapı çaldı. Dilara açtı kapıyı. 45 yaşlarında, bakımlı, iri bir erkek geldi. Bizi tanıştırdı. Adı Mustafa imiş ve Dilara’nın arkdaşıymış. O da bize katıldı, içmeye devam edip, rakıyı da aldık masaya. Biranın üstüne hayatımda ilk defa rakı da içince ben iyice sarhoş olmuştum. “Başım dönüyor!” deyince, Dilara bana, “Geç içeriye uzan istersen!” dedi. Dilara’nın da yardımıyla yavaşça kalktım. Beni kendi yatakodasına götürüp yatırdı. Yastığı görür görmez uyumuşum…

Uyurken vücudumda gezinen bir çift el hissettim ve uyandım. Baktım ki Dilara ve Mustafa birlikte okşuyor beni. Çok acayip oldum. Sesim çıkmıyordu. İlk kez kocamdan başka birileri dokunuyordu vücuduma. Alev alev yanmaya başladım. Mustafa dudaklarımı öpmeye ve külodumun üstünden amıma dokunmaya başladı. Hayal gibiydi. Dilara da tişörtümün içine elini sokmuş göğüslerimi okşuyordu. Mustafa soyunmak için yatakan kalkınca, Dilara tişörtümü ve südyenimi çıkarıp göğüslerimi yalamaya başladı. Üzerimde sadece eteğimle külodum kalmıştı.

Mustafa soyunup tekrar yatağa geldi ve eteğimle külodumu çıkardı. Dilara göğüslerimi bırakıp busefer de Mustafa’nın yarağını yalamaya başladı. O an aklıma kocam geldi, kocamın siki ufacık ve inceydi. Mustafa’daki yarağı görünce ayılmıştım resmen, bir karıştan uzun ve bileğim kadar da kalındı. Mustafa amımı yalayarak beni bir kez orgazm ettikten sonra doğruldu, anlaşılan sıra beni sikmeye gelmişti. Gözümün önüne tekrar kocam geldi, haketmişti bunu. Kocam beni aldatıp başka kadınlarla sikiştiyse, ben de bu yarrağı yemeyi hakediyordum.

Mustafa bacak arama yanaşıp yarağının başını amıma sürtmeye başladı. Yanıyorum sandım. Çok ustaca hareket ediyordu. İyice sulanan amımın girişine usulca yarağının kafasını dayayıp hafifçe yüklendi. Amımın dudakları ayrılmaya başladı. İçime giren yarak değil, sanki alev topuydu. Derken hepsini soktu. Mustafa beni sikerken Dilara da dudaklarıma yapıştı. Çok hoşlanmıştım bundan, resmen beni uçuruyorlardı…

Mustafa 20 dakikaya yakın sikti ve ardı ardına orgazm etti beni. Sonunda o da artık garip sesler çıkarmaya başlamıştı, sanırım boşalacaktı. İçimden çıkması lazımdı, ama halim yoktu çık demeye. O da çıkamadı zaten. İçime tazyikli bir döl yağmuru başladı. Saniyeler boyunca aktı içime. Boşalması bitince içimden çıkmadan üstüme yığılıp yattı bir süre, sonra üstümden kalkıp ortamıza uzandı. Biraz dinlendikten sonra Dilara harekete geçti, Mustafa’nın yarağını yalayıp kaldırdıktan sonra altına yattı. Mustafa Dilara’yı da sikip, ağzına boşaldıktan sonra üçümüz aynı yatakta uyuduk.

Sabah uyandığımda başımda bir ağrı ve halsizlik vardı. Mustafa çoktan gitmişti, yatakta Dilara ile idim, o da uyanmıştı. Gece olanları hatırladım. Ne yapmıştım ben, hiç tanımadığım biri beni sikmişti. Dilara gülerek dudaklarımdan öpüp, “Mutlu musun aşkım?” dedi. Evet diyemedim, ama Hayır da diyemedim. Dilara ile yatakta biraz öpüşüp elleştikten sonra kalktık. Evime gittim, banyomu yaptım, amımın içi halen döl doluydu. Kimdi bu Mustafa onu da bilmiyordum. O gün akşama kadar kadar uyudum.

Ertesi gün Dilara, “Nasılsın hayatım?” diye aradı. “İyiyim!” dedim. “Gel kahve içelim canım!” dedi. Giyinip gittim ona. “Nasıl, amın doydu mu yarağa?” dedi. “Evet! Kimdi o Mustafa denen adam?” diye sordum. Meğer onun sikicisiymiş, evli, 4 çocuklu bir işadamıymış. Dilara, “Mustafa senden çok memun kalmış ve sana bunu bıraktı!” diyerek elime 200 Dolar para sıkştırdı. Kendimi garip hissettim o an, orospu gibi para almıştım. Şaşkınlığım geçmeden, “Bugün de gelmesini ister misin?” dedi. Ben, “Bilmem…” deyince, Mustafa’yı arayıp, “Akşama bana gel aşkım!” diye çağırdı.

Kahvelerimizi içtikten sonra ben evime geçtim. Banyoya girip ağdayla amımı kaymak gibi yaptım. Sexy tanga giydim, hafif makyajımı da yapıp akşamı bekledim. Akşam Dilara arayınca önceden hazırladığım kıyafetleri giyip çıktım. Dilara’nın zilini çaldım. Kapıyı açan başka bir erkekti. Şaşırmıştım. Ben tam, “Dilara yok mu?” diye sorduğumda Dilara geldi. İçeri geçtik. Mustafa da içerdeydi. İki erkek, iki kadın olmak üzere dört kişiydik salonda.

Bana kapıyı açan kişinin adı Günay imiş, 35 yaşlarında yakışıklı biriydi. Ama bu olay neydi anlamamıştım. Dilara ile kahve yapmaya mutfağa geçtik. Dilara’ya, “Kız bu ne iş?” diye sordum. Günay doktor imiş ve Mustafa’nın arkadaşıymış, beraber gelmişler. “Günay gidecek zaten!” dedi. Salona geçtik kahvelerimizi içtikten sonra Mustafa poşetten Viski çıkardı. “Hafiftir, içebilirsiniz Seda hanım!” dedi. Hepimize birer kadeh doldurdular. Hafif de bir müzik açmıştı Dilara. İçkileri içtik. Benim yine başım dönmeye başladı. Günay ise yiyecek gibi bakıyordu bana…

Dilara Mustafa’yı alıp odasına götürdü. Benimse başım ağrıyordu. Bunu Günay’a söylediğimde, yanıma gelip bir ilaç uzattı, “Ağrı kesici, etkili bir ilaçtır!” dedi. Mutfaktan su alıp ilacı içtim. Salona dönerken Dilara’nın odasından inleme sesleri geliyordu. Günay beni salonda elinde bir bardak içecekle karşıladı ve “Bunu da için, baş dönmesine iyi gelir!” dedi. Alıp bir dikişte içtim. Kanepeye uzandım. Günay’ı hayalen görüyordum.

Yanıma gelip beni öptü, dudakları sıcacıktı. Beni kucağına alıp diğer odaya taşıdı. Yavaşça yatağa bıraktı. Kendimdeydim ama kontrolsüzce Günay’ı öptüm. O da bu anı beklemiş. Sarıldı bana. Uzunca bir süre öpüştük. İyice ıslanmaya başladım. Günay beni yavaşça soyuyordu. Ben de onu soymaya başladım. Gömleğinden sonra pantolonunu ve Boxerini çıkardım. Çoktan sertleşmiş kocaman bir yarak karşımdaydı. Mustafa’nın yarağından da büyüktü. Damarlı gövdesi ve iri kafalıydı. O anda Dilara’yı kıskanmadım desem yalan olur. Biri işadamı, diğeri doktor olan arkadaşları vardı ve ikisinin de yarakları büyüktü.

Günay külodumu da çıkardıktan sonra amımı yalayınca iyice ıslandım. Ben de onun yarağını ağzıma alıp emmeye başladım. Çok iriydi. 10 dakika yalaşmadan sonra hazırdık. Günay bacaklarımı açıp arasına yanaştı. Bir eliyle tuttuğu yarağını amımın dudakları arasına sürtüyordu. Derken yarağının kafasını hafifçe soktu içime. Müthiş bir zevkti bu, daha önce hiç yaşamadığım. Yavaşca hepsini amıma yerleştirdikten sonra girip çıkmalara başladı…

Kocamdan görmediğim bir sikişteydim. Günay hızlanmaya başladı. Sonra birden ben kendimi üstte zıplarken buldum. Daha sonra beni domaltıp arkadan amıma girdi. Bir saate yakın, pozisyondan pozisyona sokarak sikti ve orgazmdan orgazma sürükledi beni. Ama kendisi halen boşalmamıştı. En son beni tekrar altına alıp ezercesine sikmeye başladı. İyice hızlandı ve inleyerek içime boşaldı.

O sırada Dilara ve Mustafa da geldi yanımıza. Mustafa’nın yarağının kalkık olduğunu farkettim. Günay içimden çıkar çıkmaz, Mustafa girdi amıma ve hızlı hızlı sikmeye başladı. Ne oluyor demeye kalmadan hırıltı çıkararak o da içime boşalıp çıktı. Artık yorgunluktan bitmiştim. Mustafa ile Günay giyinip gittiler. Dilara ile başbaşa kalınca, epey bir miktar para uzatıp, “Bunu da Günay bıraktı!” dedi.

Birer kahve yapıp, biraz konuştuk. Meğer Günay’ı da Dilara benim için ayarlamış, salak kocamdan intikam almam için. Mustafa ve Günay hakkında yorum yaparken, Dilara, “Yarakları nasıl ama, beğendin mi?” diye sordu. Ben de, “Deli misin kız, beğenmez olur muyum hiç! Ama böyle büyük yarakları yedikten sonra şansıma lanet ediyorum!” dedim. Dilara ise, “Hayatım bunun şansla alakası yok ki, seçmece bunlar!” dedi.

Ne demek istediğini anlamamıştım. Telefonundaki bir dosyayı açıp bir sürü erkeğin resimlerini gösterdi. “Bak bunların hepsi sosyal medyadan arkadaşım. Çoğu evli ve çocuklu olmasına rağmen hepsi azgın, hepsi sikişmek istiyor! Üstelik hepsi de doğru dürüst meslek sahipleri, yani paralı tipler. Ama ben yaraklarına bakıp öyle çağırıyorum!” deyip, bir başka dosya açtı. O dosyada da o erkeklerin yaraklarının resimleri vardı.

Şaşkınlığımı ve yarak resimlerine ilgiyle baktığımı gören Dilara telefonu elime verip, “Ben kahveleri tazeleyim hayatım, sen de birdahaki sefere yemek istediğin yarağı seç!” dedi ve dudaklarıma bir öpücük kondurup mutfağa gitti

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

 

17904 total views, 101 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.