Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Ablamın Erkek Arkadaşıyla Sikiştim

| Sex Hikayeleri | Mart 17, 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

d

Selamlar ben Ankara’dan Lale 23 yaşında genç ve güzel bir kızım. Üniversiteyi yarıda bıraktım ancak geri dönmeye hazırlanıyorum.Bundan 2 yıl önce yaşadığım çok garip ancak çılgın bir hikayemi sizlerle paylaşmak istiyorum. Ben kendi kafama buyruk yaşamayı sevdiğim için pek kimseyi dinlemeyen kendi özgürlüğüne düşkün bir kız olduğumdan ne zaman ne yapacağım hiç belli olmazdı. Her an istediğim bir yere gider kafama göre kendime planlar kurardım. Gece gündüz fark etmeden çıktığım gezmelerde mutlaka başıma bir çorap örerek geri dönerdim. Bu durumdan en çok şikayet eden babamdı ama ben onu da takmıyordum. Böyle çılgın olduğum zamanlarda yaptığım en çılgınca şey ablamın sevgilisi Suatla birlikteliğim olmuştu.

Ablam o zamanlar çalıştığı için kendine bile zor vakit ayıran bir insandı. Hayatında biri olması benim içimdeki çirkin yanı ortaya çıkarmıştı. Onu deli gibi kıskanmaya başlamıştım. Artık bu durum benim için hastalıklı bir hal almaya başlamıştı. Kafama Suat’ı tavlamayı koymuştum. Kafama koyduğumu da yapmak oldukça basit oldu. Suat benimle buluştukça daha da bana doğru çekilmeye başladı ve ablamın onunla ilgilenmemesi buna daha da vesile oldu. Suat bana yakınlaştıkça ablamdan uzaklaştı. Bir gün beni çok güzel bir ortama götüreceğini söyledi. Bende hemen hazırlanıp işlerimi ayarlayıp onunla o ortama girmek için elimden gelen her şeyi yaptım. Birlikte buluşarak çok güzel yüksek sesli bir bara gittik. Orada hiç eğlenmediğim kadar eğlendim.

Suat benimle oldukça yakından ilgileniyor ve beni deliler gibi eğlendiriyordu. Burada deli gibi içip sarhoş olmuştum. Suat’ın birlikte eve gitme teklifini zaten hiç geri çevirmeden kabul ettim. Evine gittiğimizde beni soğuk suyun altına sokan Suat yanıma gelerek dudaklarımdan öpmeye başladı. Avuçlarının arasına aldığı göğüslerim onun ağzına gittiğinde ben çoktan kendimden geçmiş zevk suyum amımdan akmaya başlamıştı. Suat amıma eğilerek dili ile zevk suyumu yalamaya ve emmeye başladı. Bana bu kadarı yetmiyordu daha fazlasını istiyordum. Suat benim isteğimi kırmadı ve kocaman kalın yarağını amıma kökleyerek beni deli gibi bağırtarak sikti. Hayatım boyunca unutamayacağım en büyük çılgınlığımdı

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.