Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

SEKS MANYAĞI DEDİ SİKTİ

| Sex Hikayeleri | Şubat 24, 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

c

Çalıştığım dükkânın akşam saatlerindeki müşterileri az olduğu için özellikle hava karardıktan sonra fazlasıyla boş vaktim kalıyordu. Benimse bu anlarda yaptığım dükkânın kapısını kapatarak arka odaya geçmek ve çantamda bulunan vibratör ya da yapay penis ile kendimi tatmin etmek oluyordu. Gerçek seks hikâyeleri edinmek istesem de bunun için fazla vaktim olmuyordu. Bu nedenle yemek aralarında ya da akşam saatlerinde dükkânın arkasındaki odaya gidiyor ve kendi işimi kendim görüyordum. Ama bu molalar günde 3-4 kez olmaya başlayınca patronumun dikkatini çekmiş. Tabi o kendi yarağını elimdeki yapay penisin yerine kullanmama izin vermeden önce bu durumdan haberim yoktu.

Bir akşam yine müşterilerin artık gelmediğini görünce dükkânın kapısını kapatarak arka odaya gittim. Yeni aldığım siyah (zenci yarrağı) renkli ve neredeyse kolum kadar uzun olan yapay penisi kullanarak kendimi tatmin etmeye başladım. Hiç beklemeden asıl işe girişmiştim çünkü dükkânda beklerken okuduğum yaşanmış seks hikâyeleri nedeniyle iyice azmıştım, uyarılmaya ihtiyacım yoktu. Ama o anda odanın kapısı açıldı ve patronum içeri girdi. ‘Seks manyağı, yine işi bırakmışsın kendi kendini sikmeye çalışıyorsun, ben sana yardım edeyim’ dedi.

Patronum yarrağını ortaya çıkartırken bir eliyle de amımda olan yapma zenci sikini sokup çıkartmayı sürdürüyordu. Fakat kendi sikini ortaya çıkartınca yapma penislere ihtiyacım olmayacağını anlamıştım. Çünkü patronun aleti de en az o yapma penis kadar büyük olan bir yarraktı. Onu amıma köklerken bir yandan da beni cezalandırdığını göstermek için yüzüme ve göğüslerime çok sert olmayan şaplaklar atıyordu. Yaşadığım sex hikâyeleri arasında favorilerimden birisi olan bu tecrübe, patronumun beni çok sert bir şekilde sikmesi ve onun gidip gelmesi sırasında başımın duvara çarpıp durmasıyla çok daha zevkli bir hale gelmişti. Beni siktikten sonra ‘tatlı nemfomanyağım, kendini siktirecek adam arıyorsan buluru’ dedi ve gitti. Gerçekten de sonraki günlerde patronum ve arkadaşlarıyla dükkânda ya da farklı mekânlarda sikişmeye devam ettim.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.