Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Pizzacı Çocuğu Eve Aldım

| Sex Hikayeleri | Ağustos 2, 2021

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

42 yaşında yalnız başına yaşayan bir kadınım, cinsellik ihtiyacını genellikle tanımadığım erkeklerle karşılıyorum. Çünkü tanıdığım erkeklerle beraberlik yaşayınca maalesef çok kötü Adult Seks Hikayeleri şeylerle karşılaşabiliyorum. Özellikle başıma bela olmalar, beni kadını sanmalar, evlenmek isteyenler veya sürekli beraberlik yaşamak isteyenler canımı sıkabiliyor. Ben de çareyi böyle hiç tanımadığım erkeklerle beraberlik yaşayarak buldum. Onlara adımı vermiyorum ve sadece cinsel ihtiyaçlarımı gideriyorum. Ayrıca hiç tanımadığım biriyle sevişince çok daha fazla keyif alıyorum. Sonuçta bir daha birbirimizi hiç görmeyeceğiz hiçbir bağlılığımız yok karşılıklı olarak sadece zevk almaya bakıyoruz. Tüm bunlar gerçekten muhteşem bir ilişkinin yaşanmasını sağlıyor. Şimdi size anlatacağım olay gerçekten başımdan geçti ve bugüne kadar yaşadığım en Ensest Seks Hikayesi sıra dışı sekslerden biriydi. Evdeydim ve akşamüzeriydi, acıkmaya başladım en iyisi bir pizza söyleyeyim dedim çünkü ertesi gün taşınacaktım ve evi toparlıyordum. İki mahalle ötede bir ev Erotik Seks Hikayeleri tuttum ve oraya taşımaya karar verdim, bir yandan evi toparlıyor ertesi gün taşımanın vermiş olduğu stresle günü geçiriyordum. Her neyse çok fazla uzatmayayım şimdi size bu pizza çocukla tanışmamı anlatacağım. Diafondan zil çaldı ve ben onu görür görmez heyecanlandım çünkü henüz daha 20’li yaşların başında sarışın bir çocuğu karşımda gördüm. Hemen apartman kapısını açtım, aynaya baktım üzerime çekidüzen Liseli Seks Hikayeleri verdim ve kapıyı açtım. Asansörden çıkınca göz göze geldik bana baktığını düşündüm bilemiyorum belki de bana öyle geldi fakat karşımda gördüğüm çocuğa adeta hayran kaldım.

Pizzacılık değil de mankenlik yapması İş Yeri Seks Hikayesi gerekiyordu, uzun boylu sarışın yemyeşil iri gözleri olan bu çocuğu görür görmez benim olmasını ve beni yatakta çılgınlar gibi becermesini arzuladım. Fakat tabii ki o işini yapıyordu böyle bir şey belki de aklının ucuna dahi geçmedi. Pizzayı bıraktı ben de ödemeyi yaptım ve gitti. Aradan birkaç saat geçti fakat bu çocuk kesinlikle aklımdan çıkmıyordu Aldatma Seks Hikayeleri ne yapıp ne edip onu tekrar çağırmalı ve bu gece kendimi ona becertmeliydim. Tekrar bir pizza siparişi verdim ve içimden yine o getirir diye sürekli dua ettim. Akşam olmuştu saat 10’a geliyordu belki de mesaisi çoktan bitmişti ve evine geçmişti. Sabırsızlıkla beklemeye başladım uzun zamandır bu kadar heyecanlanmamıştım, kapı çaldı ve ben de koşarak gittim, diafonda ne göreyim işte o sarışın çocuk karşımdaydı. Zaten hazırlanmıştım göğüs Bakire Seks Hikayeleri dekolteli bir bluz giymiştim ve göğüslerimi onun gözüne sokacaktım o da beni fark edecekti, zaten bana bakışı eğer farklı ise ilerleyecektim. Böyle bir plan yapmıştım kapıyı açtım ve onu beklemeye başladım.

Asansörden çıktığında beni gördü ve göğüslerimden Kızlık Bozma Hikayeleri gözlerini alamadı işte istediğim olmuştu. Pizzayı aldım parayı uzattım bir yandan da iyice çocuğa yaklaştım, çocuğun nefes alıp verişleri bile değişmişti, ne yapacağını bilmiyordu elini kolunu nereye koyacağını şaşırdı. İyice yaklaştım ve kulağına doğru eğilerek sana çılgın bir gece yaşatmak istiyorum dedim. Başını kaldırdı şaşkın gözlerle bana baktı, bence bu kadar cüretkar olmamı beklemiyordu fakat ben onu çok beğenmiştim ve manken gibi olan bu çocuğu kaçırmak istemiyordum. Gerçekten çok yakışıklıydı yanına yaklaşınca misler gibi koktuğunu da fark ettim iyice azmıştım ve beni hemen becermesi gerekiyordu. Daha mesaisinin bitmediğini söyledi, ben de mesai bitiminde Aldatma Seks Hikayesi evime gelmesini söyledim, kabul etti. Zaten ertesi gün taşınacaktım yani başıma bela olamazdı, bütün ihtimalleri düşünerek plan yapmıştım, ilk defa bu kadar cüretkar davranıyordum fakat dediğim gibi bu çocuk aklımdan çıkmamıştı. Yaşımdan çok daha güzel görünürüm Kızlık Bozma Seks Hikayeleri zaten bakımı hiçbir zaman elden bırakmam dediğim gibi seksi çok seviyorum bu da beni daha genç ve diri tutuyor. Her neyse yani reddedebileceği zaten aklımın ucundan geçmemişti etmedi de zaten. Yaklaşık 1 saat sonra kapım tekrar çaldı ve bu delikanlı kapıma geldi, onu içeri aldım dudaklarını Lezbiyen Seks Hikayeleri öpmeye başladım fakat temiz olması gerekiyordu, sonuçta bütün gün çalışmıştı. Haydi, gel banyoya girelim dedim, sadık bir köpek gibi ben ne dersem onu yapıyordu çünkü çok heyecanlıydı, daha önce hiç seks tecrüben oldu mu diye sordum iki yıl önce bir kızla yattığını söyledi. Ben ikinci kadın olacaktım fakat ona gerçek kadın neymiş gösterecektim.

Sonuçta beraber olduğu genç kız ne kadar tecrübeli olabilirdi ki? Ona seksi öğretecek ve belki de hayatının seksini yaşatacaktım. Onu banyoya götürdüm soymaya başladım Dul Seks Hikayeleri çırılçıplak kaldı utanıyordu, bir yandan da eliyle penisini kapatıyordu, ellerini tutarak hafifçe açtım utanmaması gerektiğini, birazdan hayatının en güzel zamanlarını geçireceğini söyledim, çok heyecanlandı. Hemen onla beraber banyoya girdim ve karşısında çıplak kaldım bir yandan göz ucuyla bana bakıyor ve vücudumu süzüyordu bir yandan da penisinin hareketlendiğini görüyordum. Erkekliği yavaş yavaş kalkıyor, orada daha ona dokunmadan gençliğin vermiş Baldız Seks Hikayeleri olduğu enerji ile kadına bakarken azıyordu, işte ben buna bayılmıştım. Böyle bir gence ihtiyacım vardı. Hemen onu yıkamaya başladım bir yandan dudaklarını öpüyordum, kırmızı dudakları, bembeyaz dişleri olan bu genci öpmeye doyamıyordum. Bütün vücudunu sabunladım Ensest Seks Hikayeleri özellikle penisini sabunlarken ona bir yandan da otuz bir çektim iyice penisi vajinama doğru yaklaştırdım ve köpüklü hali ile içime soktum. Kalçalarımı içinde Liseli Seks Kikayeleri oynatmaya başladım bu yakışıklının penisi de tam beklediğim gibiydi. Hayal ettiğim vücut karşımdaydı beni hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğratmamıştı.

Fakat çok çekingen ve heyecanlıydı bütün seksi benim yönetmem gerekiyordu, zaten alfa bir kadınım benim için sorun değildi. Kalçalarıma içinde oynatmaya başladım Anal Seks Hikayeleri erkekliğini tam olarak içime almıştım ve inlemeye başladı. İkimiz de ayaktaydık hafif öne doğru eğildim ve tamamen içime girmesini sağladım fakat o kadar heyecanlıydı ki hareket dahi edemiyordu. Ben hareket ettikçe inlemeye ve nefes alışverişleri değişmeye başladı. Sonra birden içimden çıkarak kalçamın Grup Seks Hikayeleri üzerine boşaldı. Evet, çok kısa sürmüştü fakat benim gibi azgın bir kadına dayanmak zaten zor, ona anlayış gösterdim, ayrıca henüz bu daha ikinci seksiydi tabii ki de böyle olması çok normaldi. Daha sonra iyice onu İş Yeri Seks Hikayeleri yıkadım banyoda saçlarını köpükledim tekrar vücudunu yıkadım ve ona bunları yaparken bir yandan da öpmeye sevmeye devam ettim.

Böyle genç vücut bana da iyi gelmişti, banyodan çıktık Doktor Seks Hikayeleri hemen onu mutfağa götürdüm birer kadeh içki doldurdum ve karşılıklı olarak sohbete başladık. Henüz daha seksten ikimiz de bir şey anlamamıştık fakat o üzerindeki çekingenliği attı. Bana hayatından işinden ve gelecek planlarından Anal Seks Hikayesi bahsetti, sandığımdan çok daha donanımlıydı, ayrıca konuşması çok güzeldi, ona manken olması gerektiğini pizzacılıkta ömrünü çürüttüğünü söyledim çünkü gerçekten izlemeye doyamadığım bir yüzü vardı. İyi ki pizzacı olduğunu ve benim gibi bir kadınla tanıştığını söyledi, bu çok hoşuma gitti, sonuçta bu işi yapmasa beni tanıyamayacakmış, böyle porno filmlerden gördüğü sahneleri ona yaşatmışım, kendini Bakire Hikayeleri şu anda çok şanslı hissediyormuş. Genç bir erkek tarafından beğenilmek ve arzu edilmek bana çok iyi geldi yani onunla yaşadığım ilişki beni çok memnun etti bundan Mobil Seks Hikayeleri sonra da düzenli olarak yaşamaya devam etmeyi düşünüyorum zaten.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

2248 total views, 3 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.