Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Muhtemelen Ayak Fetişiyim

| Anal Sex, Birebir, Eşli, Gay, İş Yerinde, Komşu, Lezbiyen, Sex Hikayeleri | Mart 15, 2015

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

24

Resme Tıkla Ara

Ayaklara duyduğum ilgi üniversite birinci sınıfta başlamıştı. Özel bir kız yurdunda kalıyordum. Oda arkadaşım Gizem’in ayakları çok hoşuma gitmeye başlamıştı. Ama kendimi eşcinsel olarak hiç görmedim. Bir sürü erkek arkadaşım olmuştu. Gizem’le ağda yaptıktan sonra birlikte kremlenirdik. Bilerek onun ayağına ben sürerdim. Böyle böyle ayak fetişisti haline gelmiştim.

Aradan geçen zaman sonrası bunun sadece bir tutku olduğunu düşünmüştüm. Ta ki üçüncü sınıfta erkek arkadaşımla aynı eve çıkana kadar. Erdem çok iyi biriydi. Aynı bölümde okurduk. Bir sene birlikte olduktan sonra aynı eve çıkalım dedik. İlk başlarda her şey çok güzel gidiyordu. Bir gün arkadaşlarıyla halı saha maçına gitmişti. Eve geldiğinde kolu alçıdaydı. Benim için ızdırap dolu günler o gün başlamıştı.

Erdem o süreçte çok değişti. Gerçekten çok güzel bir seks hayatımız vardı. Kolu alçıdayken her şeyiyle ben ilgileniyordum. Çoraplarını çıkarıyor, üstünü başını ben değiştiriyordum. İşte tam da bu aralar yeniden ayaklara olan tutkum alevlendi. Bir keresinde yine çoraplarını çıkarırken şakayla karışık kokla dedi. O an daha da ileri giderek ayaklarını yalamak istedim.

Günler geçtikçe kafam karışıyor, eski halime dönmekten korkuyordum. İlk kez karşı cinsin ayakları hoşuma gidiyordu. Zaafıma yenik düştüm. Bu süreçte sürekli onun ayaklarındaydı ilgim. Bir süre sonra sanki o da durumun farkına varmıştı. Bir erkek olarak duruma bozuldu. İlgisini çekecek o kadar şey varken ayaklarına olan ilgim onu saçma sapan işlere sürükledi.

En Ucuz Sex Hatları

0044560183484

Sex Hikayesi

Bir akşam yine çoraplarını çıkarıp ayaklarını yıkayacakken o halimin fotoğrafını çekmiş. O kareden sonra zorlu sürecim başladı. Onunla bütün arkadaşlarımız ortaktı. Beni bu konuyu herkese anlatmakla tehdit etti. Mecburen her isteğini kabul ettim. Beni artık köle olarak kullanmaya başlamış gibiydi.

Seks hayatımız berbat hale gelmişti. Gayet düzeyli, saygılı, yeri geldiği zaman ateşlenen bir seks hayatımız vardı. Ancak kölelik dönemimde o tamamıyla bozuldu. Sürekli beni iğrenç şeylere zorluyordu. İlk başlarda yüzüme ve belime boşalmaya başladı. Kimi akşam zorla içime giriyordu. O saygılı adam gitmiş yerine bir hayvan gelmişti. Bir keresinde zorla penisini ağzıma soktu. Tüm olanlar karşısında elim kolum bağlıydı. Zorla ağzıma almıştım. İstemeye istemeye yalıyordum penisini. Bir süre sonra ağzıma boşaldı. Bu benim için mide bulandırıcı bir şeydi. Zorla içime girmelerini kabullenememişken zorla ağzıma boşalmıştı.

Ama bilemezdim ki bunların daha iyi günlerim olacağını. Yıllar geçmesine rağmen bunları yazarken kötü oldum. Arkadaşlarıyla zorla beni ilişkiye sokmasını şimdi anlatamayacağım. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin. Gayet samimi duygularla başımdan geçen bu olayın destekçilerini belki bu sitede bulabilirim. Bir sonraki hikayemde görüşmek üzere…

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.