Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Kız Arkadaşlarımla Grup Yaptık

| Sex Hikayeleri | Mart 15, 2015

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

20

Resme Tıkla Ara

Merhaba arkadaşlar. Ben 26 yaşındayım. İsmim Semih. Size iki kız arkadaşımla başlayan muhteşem ilişkimizin nasıl başladığını ve ne şekilde oluştuğunu anlatacağım. Konusu geçen diğer kişiler Burcu ve Zeynep. Üçümüz ilk başlarda sürekli vakit geçirir, sürekli eğlenirdik. Bir süre bu durum böyle devam etti. Hayatlarımıza hiçbir şekilde sevgili alma gibi bir düşüncemiz yoktu. Çünkü gayet mutluydu. Geziyorduk, eğleniyorduk, sabahlara kadar içiyorduk. Ama bir şey hayatlarımızda eksikmiş. Onu aşağıda size anlatacağım günde farkına vardık.

En Ucuz Sohbet Hatları

0044560183484

Seks Hikayeleri

Bir akşam yine evdeyiz. Üçümüz de yorucu bir gün geçirmiş dışarı çıkmaya halimiz kalmamıştı. Zeynep film izleyelim dedi. Oturduk TV karşısına. Kumanda bendeydi. Ancak televizyonda izlenecek hiçbir şey yoktu. Daha sonra Burcu bende CD var onu takalım izleyelim dedi. Getirdi ve CD’yi yerleştirdi. Ancak ekrana çıkan şey karşısında şok olmuştuk. CD’den porno film çıktı. Kızlar gülüşmeye başladı. Bir anda bütün durgunluğumuz gitmiş neşemiz yerine gelmişti. Oturduk filmi izlemeye karar verdik. İki erkek bir kadını sikiyordu. Biri götünden biri amından. Hem izliyor hem yorum yapıyorduk. Kadının o acıya nasıl dayandığını merak ediyorduk.

Kızlar eğlenmeye devam ederken benim alet semsert olmuştu. Eşortmandan fırlayacak gibiydi. Onları hiçbir şekilde cinsel anlamda düşünmemiştim. Ama o an nedense ikisini de canım istedi. Üçlü koltukta yan yana otururken Burcu birden elini aletime götürdü. Gözleriyle kestiğini sanmıştım ama ihtimal vermemiştim. Elleyince içim bir hoş oldu. Bunu Zeynep gülmeye başladı. Burcu aletimi okşadıkça iyice gaza geldim. Neredeyse boşalacaktım. Birden kalktım banyoya doğru yöneldim. Yoksa kızcağızın eline boşalacaktım.

Banyoda benim aletle oynarken birden kapı çaldı. Burcu beni içeri almayacak mısın dedi. Tabii bunları söylerken çoktan içeri girmiş kaya gibi duran sikimle göz göze gelmişti. Birden ağzına aldı. Gırtlağına sokuyordu. Ne yapıyorsun diye ağzımdan bir şey çıktı. O an aletimi ağzından çıkardı. Demet içeride ruhu bile duymaz dedi. Ayağa kalktı. Hemen öpüşmeye başladık. Ben de niyeti bozmuştum. Eteğini aşağıya kadar indirdim. İçinde külotlu corabı vardı. Onu da indirdim. Sıcacık amına soktum parmağımı. Birden “ohh” diye bir inleme geldi Burcu’dan.

İyice kudurmuştuk. Artık lütfen sok diyordu. Ben de artık dayanamadım. Kaya gibi olan sikimi Burcu’nun amına soktum. Çılgına dönmüştü. Zevkten dört köşe olmuş, sanki gözlerinden yaş gelecekti. Bu kadar ateşli sevişeceğini hiç tahmin edememiştim.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.