Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

BABAM KARI SİKMEYİ İYİ BİLİYOR

| Sex Hikayeleri | Mart 20, 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

a

19 yaşında olmama rağmen henüz bakireydim. Lisede çıkmaya başladığım erkek arkadaşımla oynaştığımız olurdu ama burada yer alan gerçek sex hikâyeleri türünde bir şey yaşamamıştık. Onunla evlenmeye ve sikişmek için bunu beklemeye karar verdiğimizde de bakire kalacağım kesinleşmişti. Ama erkek arkadaşımın birlikte olduğumuz 4 yıl boyunca beni aldattığını ve başka kızları becerdiğini öğrendiğimde buna pişman oldum. Lise yılları boyunca benim gibi çok güzel bir hatunu becermek isteyen erkeklerle çok zevkli saatler, günler geçirebilirdim.

Erkek arkadaşımdan ayrılınca bekâretimi vermeyi ve erkeklerle doyasıya sikişebileceğim günler yaşamayı hayal etmeye başladım. Ama okuduğum kızlık bozma hikâyeleri hoşuma gitmemişti. Çünkü bu hikâyeler genellikle iyi tanımadıkları adamlar tarafından sikilerek bekâretleri bozulan kızları anlatıyordu. Oysa benim bu iş için babam gibi nazik, sevecen ve tecrübeli bir erkeğe ihtiyacım vardı. Babam, annem öldükten sonra etrafında olan kadınların sürekli asıldıkları, birlikte olmak için çıldırdıkları orta yaşlı bir erkekti. Bayan arkadaşlarının sayısının çokluğu ve güzellikleri de babamın seks işini iyi bilen bir adam olduğunu kanıtlıyordu.

Akşamları babamla yalnızken neredeyse çıplak olarak dolaşmaya başladım. Üzerimde göğüslerimin büyük bir bölümünü ve belimi açıkta bırakan bir tişört, altımda şort veya külot oluyordu. Birkaç gün sonra beraber izlediğimiz filmin seks sahnelerinden birinde yattığım koltukta elbiselerimin dışından göğüslerimi ve amcığımı okşamaya başladım. Tekli koltukta oturan babam ise bu sırada yanındaki mindere uzanmış ve onu kucağına koymuştu. Bir ara minder yuvarlanıp babamın pantolonunun altında kocaman olduğunu belli eden sikinin dimdik olduğunu görmemi sağlayınca, ensest hikâyeler okuyarak edindiğim fantezimi gerçekleştirme zamanının geldiğini anladım. Babamım itiraz etmesine izin vermeden altımdaki şortu çıkarttım, onun pantolonunu çözdüm ve sikini amcığıma yerleştirdim. Önce ben onu kucağında zıplıyordum. Babam da iyice azınca olaya katıldı ve beni kucağına alarak kalktı, ayaktayken sikini komple sokup çıkartmaya başladı. Volkan kadar sıcak olan spermlerini amcığıma boşaltması ise neredeyse 15 dakika sürdü. Bu arada kızlığım bozuldu ama şansıma hamile kalmak gibi istenmeyen bir durumla karşılaşmadım. Babamla sikişmeye devam ediyoruz ama artık mutlaka kondom kullanıyoruz.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.